Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 23 éves srác vagyok,14 éves...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

23 éves srác vagyok,14 éves lánnyal lehetne kapcsolatom, és szexuális életünk is. Korkülönbség baj?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy jogilag legális, beszéltem is erről egy ügyvéddel, mondta hogy 14 év és 1 napos kor után a megrontás fogalma már nem létezik a jogrendszerben, de ez mellékes.


Kissé későn érő típus vagyok, ezt magam is mondtam neki, és el is ismerem, nem szégyellem. És hát szeretem az ilyen fiatal lányokat mert nekik még vannak érzéseik, bújósak, odaadóak stb. Csak hát 9 év van köztünk. De ha azt vesszük, hogy egy 18 éves apa komplexusos csaj is vonzódik az ilyen 40-es pasikhoz, ott van 20-25 év korkülönbség is, szóval ilyen szempontból, nem annyira durva az a 9 év. Szerintetek?


2013. ápr. 26. 20:36
1 2 3 4 5
 1/42 anonim ***** válasza:
37%
Szüleim között 7 év van, igaz ők később ismerkedtek meg. Szerintem nem baj.
2013. ápr. 26. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/42 anonim válasza:
71%
Szerintem elég durva:s már bocsi.
2013. ápr. 26. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/42 anonim ***** válasza:
100%

szerintem mindenki azt csinálja, amit szeretne


(bár itt majd úgyis megkapod a magadét pár embertől)

2013. ápr. 26. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/42 anonim ***** válasza:
64%

Most komolyan...ez egy vicc, nem ?!

Ezt már nem akarom elhinni, hogy a korombeliek ilyen szerencsétlenek, hogy csak a tizen X évesekből tudnak csak válogatni.

Ez már komolyan vicc...

2013. ápr. 26. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/42 anonim ***** válasza:
100%
Egy 14 éves lány még gyerek (testileg is, lelkileg is, még ha némelyik testileg felnőttesebbnek is tűnik), főleg hozzád képest. Neked másabbak az igényeid, mint neki, és főleg szexuális téren lehetnek gubancok. Inkább keress korban hozzád illő lányt.
2013. ápr. 26. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/42 anonim ***** válasza:
82%

23 évesen te nem fogod fel, hogy tök mindegy milyen a csaj, ő még csak egy gyerek?! Te egy gyerekkel szeretnél kapcsolatot és szexet? Hát elég gáz.

A kérdésből úgy értelmezem hogy még nem jártok (szerencsére), de szerinted a szülei csak úgy hagynák ezt? Jaj dehogy... el lenne tiltva... meg lefeküdne veled? Persze, biztosan, majd 1-2 év múlva... 14 évesen szinte kizárt.

2013. ápr. 26. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/42 anonim ***** válasza:
Ha későn érő vagy, akkor semmi gond. Bár én is későn érő vagyok, de azért én nem jönnék össze egy ilyen fiatal lánnyal. (Bár saját korosztályomban nincs esélyem a tapasztalatlanságom miatt)
2013. ápr. 26. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/42 A kérdező kommentje:

már volt köztünk szex, de most a komoly kapcsolat a kérdés.

nagyon rendes csaj.. imádom

2013. ápr. 26. 20:45
 9/42 anonim ***** válasza:
64%

Nekem is sok a különbség, mert 14 évesen gyerek, szexelnie meg marhára nem kéne még.

De ha ennyire szereted, nincs szívem azt mondani, hogy rossz ember vagy.

2013. ápr. 26. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/42 anonim ***** válasza:

ha hajlandó vagy pár évet várni a szexre akkor még működhet is. ki tudja. de nem valószínű.


csak azért mondom, mert a sógornőm is összejött ilyen korú pasival 14 évesen. a srác nem erőltette a szexet, mégis hamar szakítottak. 14 évesen még kislány, gyerek! és nem pasizni kéne... szerintem 16-17-18 éves lenne a lány akkor már nem lenne olyan nagy probléma.


szerintem túl fiatal, de ettől még működhet (a szexuális élet is) ha majd kicsit idősebb lesz.


ha tudsz várni, akár éveket is!!!....bár félő ha neked adja a szüzességét és később szakítotok,lelkileg nagyon meg fogja viselni.


27/N

2013. ápr. 26. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!