Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek az gáz, hogy 25...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek az gáz, hogy 25 éves létemre 2,5 éve nem volt szexuális kapcsolatom? Sőt, még egy csók sem csattant el azóta.25/F

Figyelt kérdés
És nem azért mert nem vágyom rá, sőt, mind szexuálisan, mind érzelmileg jóval nagyobb "étvágyam" van, mint egy átlag embernek. Próbálkozni, próbálkoztam pár alkalommal, de mindig pofára estem, pedig biztos helyzetekre szoktam csak rámenni, de ennek ellenére felsültem mindannyiszor... Valszeg ez is vette el a kedvem az egésztől, hogy akkor nem égetem magam a csajok előtt, ha úgysincs eredménye a próbálkozásoknak. Persze ez az elfogadás csak felszínes leginkább, de a megoldást rá gyakran már sokszor csak a létezésem megszűnésében látom.

2014. márc. 22. 20:03
 1/4 anonim ***** válasza:
25 éves vagy, és ilyenekkel foglalkozol,hogy mi gáz, meg mi nem?:D
2014. márc. 22. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
*és még ilyenekkel ---már nemtom,így akartam-e írni:))
2014. márc. 22. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 LePeDő ***** válasza:
Dehogy gáz. Kicsit több kitartást! Majd eljön akinek jönnie kell ^^
2014. márc. 22. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Nekem meg 27 éves létemre még bnőm se volt. Na erre varrjál gombot!
2014. márc. 22. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!