Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nagyon bonyolult kapcsolati...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon bonyolult kapcsolati probléma, ötletek?

Figyelt kérdés
Szóval, több éve ismerjük egymást, internetről. Van köztünk 8 év korkülönbség (20-28), a lánynak van egy 3 hónapos kisfia, az apjával pedig csak együtt élnek, viszont mint kiderült nagyon nem működik köztük ez.. (itt mindenki képzelőerejére bízom...) Beszélgetünk nagyon sokat és kiderült, hogy többet érzünk egymás iránt. Messze lakunk egymástól, körübelül 300 km, de akkor sem tud nyugodni a téma, hogy mégis mi legyen.. Tanácsot szeretnék kérni tőletek!
2020. febr. 22. 13:08
 1/9 anonim ***** válasza:
90%

Ha jót akarsz magadnak, bèkèn hagyod. Semmi jót nem várhat egy ilyenről. Eleve messze vagytok egymástól, masrèszt 20 èvesen ott van egy gyerekkel, akinek az apjával már fasírt van van, ès keresi a következő delikvenst....

Hagyd bèkèn, ès inkább a közelében keress normális lányt.

2020. febr. 22. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
85%
Nem érdekel bonyolult kapcsolat gondolata sem.
2020. febr. 22. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
88%

Nem èrtem, èrtelnes lányt nem tudsz leakasztani a környezetéből? Egy ilyen messzi, felelőtlen tinipichan ágyakat? Ne már!

Persze, többet èreztek egymás iránt.. vagy inkább csak keresi a csaj a menekülő útvonalat.

Mit vársz ettzlől a helyzettől? Tènyleg nem èrtem. Jóformán nem is ismered.

2020. febr. 22. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
87%
Szánalmas ez a csaj... Kereshetnél inkább valaki értelmeset ehelyett a rihe helyett.
2020. febr. 22. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
72%
Inkább vigyen el a koronavírus mint h egy ilyennel szóba álljak 😀
2020. febr. 22. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
73%

Uhh inkább ezt így most zárd le, ez sehogy se egészséges.

A nem működik a palival dumát meg majd hidd el, ha ott is hagyja (nem fogja!)

30n

2020. febr. 22. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
83%

Drágám, fogadjunk hogy még az életben nem is találkoztatok...

Keresgéljél már a való világban, légyszíves!

2020. febr. 22. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Internetes chatelésből derült ki, hogy többet éreztek egymás iránt? Az a valóságban derülne ki. Azt is el tudod képzelni, hogy ott egy 3 hónapos bébi akinek nem te vagy az apja?
2020. febr. 23. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Alessandro10 ***** válasza:
Nálunk ugyanez volt. Chat ismerkedés, aztán hozzám költöztek a gyerekével, majd miután sínen lett az élete, lelépett egy másik pasihoz. Jó voltam addig amíg a gyerekét felneveltem. Így jártam. Tanultam belőle :)))
2020. febr. 24. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!