Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem akar bemutatni a szüleinek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem akar bemutatni a szüleinek és egy elég érdekes ajánlattal állt elő mit kéne, hogy csináljak?

Figyelt kérdés
Van egy barátnőm akivel eléggé rég óta vagyok együtt, de még mindig nem mutatott be a szüleinek többször akart szakítani velem, de akkor mindig mély depresszióba zuhant és csak újra összejöttünk mindig... állítása szerint és én ezt biztosan tudom, ha velem és együtt vagyunk boldog, jól érzi magát, de aztán mikor mindenki megy a dolgára bekattan, cirkuszt csinál, eleinte a féltékenységgel később mindenféle dologra hivatkozva... egyszer mikor össze vesztünk az anyjáéknak azt hazudta, hogy én megcsaltam és azóta nem meri elmondani, h ez nem igaz mert fóbiásan fél a szüleitől... úgy mondta h eltudott volna fogadtatni velük így is, de mivel ezt hazudta nekik így már nehéz, mert nem hinnék el otthon az igazat és az anyjának h is mondjam nem én vagyok az álom csávó nem vok 180 centi magas izmos és nincs 180 ezres fizetésem... és azt mondta velem marad addig míg nem találok magamnak új csajt... csak az a baj ezzel, hogy én nem akarok másik csajt keresni... tulajdonképpen azt akarja, hogy csináljam vele azt amitől mindig is félt.. ugyan akkor sokszor mondja, hogy ő elmenne velem egy szigetre és itt hagyna mindent, de ha megakar tőle szabadulni akkor mi a f@_szért mond ilyet?

2016. márc. 5. 15:16
 1/10 anonim ***** válasza:
88%

Gyagyás a nő,van ilyen.

Nagy szerencséje van ha ennek ismeretében is kitartsz mellette.

2016. márc. 5. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Ebből a történetből az jött le hogy egyszer sem írtad hogy szeretnéd vagy szereted. Most csak annyit kérdeznék, minek vagy vele együtt ezek után? Úgy beszélsz róla mintha a pajtásod lenne nem a barátnőd (szerelmed) pl. ebben a részben: "állítása szerint és én ezt biztosan tudom, ha velem és együtt vagyunk boldog, jól érzi magát, de aztán mikor mindenki megy a dolgára bekattan, cirkuszt csinál, eleinte a féltékenységgel később mindenféle dologra hivatkozva" Nem tudom mit vársz...vagy mire...ez jobb nem lesz.
2016. márc. 5. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
objektív próbáltam lenni azért írtam így de nem ez a lényeg h hogyan írtam hanem az h a helyzetet leírtam amúgy meg ha nem szeretném akkor már rég seggbe rúgtam volna azt hiszem de ez sztem egyértelmű azt hiszem
2016. márc. 5. 15:22
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Érdekelne,hogy hány évesen ennyire gyerekes a lány?
2016. márc. 5. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 Mumusan ***** válasza:
100%
Először is ráncba kell hogy szedjed a kisasszonyt. Nem tudom hogy mennyi idősek vagytok, de erre a kapcsolatra nem lehet építkezni. Vetkőzze le a fóbiáit, erősítse meg a másikba és ÖNMAGÁBA vetett bizalmát, ne hazudozzon, és álljon ki melletted, valamint tessék vállalni a döntései következményeit. Ébreszd fel a Csipkerózsikádat, mert a világ élve felzabálja azt aki ilyen gyenge jellem.
2016. márc. 5. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy ezt kell tennem és minden tettem összes erőfeszítésem erre irányult szép szóval, hízelgéssel, kényszerítéssel, végtelen türelemmel még fenyegetéssel is akár de semmi.. mégis, hogyan ébresszem fel? én már mondtam neki, hogy még a saját harcát is megvívom helyette csak hozna helyzetbe... úgy nem tudok harcolni ha nem visznek ki a frontra... hogyan ébresszem fel?
2016. márc. 5. 16:12
 7/10 Mumusan ***** válasza:

Mélyvíz. Farkasok elé vetés.

Hogy ezt hogy tudod kivitelezni, azt neked kell tudnod. Az embert a rossz dolgok edzik meg..nem a jók.

Sajnálom, de keménynek és következetesnek kell lenned vele...hosszútávon. Nem elég egy-két napig...addig kell amíg össze nem szedi magát. Légy erős, és adj ultimátumot. Ne sokat. 2 hét. Ezalatt viselkedjen normálisan, és mutasson be otthon. Nem kell neki előrebocsájtani hogy a szülei hogy viselkedjenek veled. A legjobb az lenne, ha semleges területen találkoznátok. Étterem, kávézó, sütiző..épp mire van pénzed. Gondolom el tudod adni magad...értem ezalatt hogy pozitív véleménnyel mennek haza a szülők. Ez majd megnyugtatja a párod egy kicsit. A Kövi lépés hogy némileg függetlenítenie kell magát a szüleitől.

2016. márc. 5. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Ezzel a farkasok elé vetésével az a baj, hogy nagyon érzékeny meg nagyon fél... és nem tudom mennyire bírná... de nyilván az kéne h bevágom a kocsiba és hazaviszem... vagy mikor az anyjával beszél beköszönök a telefonba h csókolom jónapot kívánok kérdezhetnék valamit? ellophatnám a lányukat jövőhéten h elvigyem ide meg ide?
2016. márc. 5. 17:58
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Ez a csaj durván nem komplett. Nem tudom mit akarsz tőle, de arra készülj fel, hogy folyamatos lesz a dráma a hazugságai közt pedig nem fogsz eligazodni.
2016. márc. 5. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom hàny évesek vagytok, akarsz e hàzassàgot, gyerekeket. De rgy ilyen nőtől sose kapsz igazi boldogsàgot, mindig csak hullàmvölgy hullàmhegy az élet. El kell hagyni ha 3hónap múlva hiànyzik ràìrni megnézni a,"pofon hasznàlt e". Addig levegőnek nézni...bàrmivel fenyeget nem teszi meg .
2016. jún. 6. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!