Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Kicsit lennétek azzal akiért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kicsit lennétek azzal akiért oda vagytok, vagy keresnétek olyat, akivel többet tudtok együtt lenni?

Figyelt kérdés

Párkapcsolatban vagyok, de még friss az egész. Viszont az nagyon látszik, h jóval kevesebb időt tudunk együtt tölteni, mint amit én szeretnék. Hiába vágyom rá, mégis csak a többedik vagyok a sorban. Nem tudom, h ezt meddig tudom elfogadni. Úgy érzem rajta, hogy neki ez így elég. Nem érzem azt sem, h változna a helyzet.


Mi lenne a jobb? Kilépni ebből, vagy kitartani?

Egyébként nagyon jól érzem magam vele, még nyilván friss, de el tudnám vele képzelni az életemet is. Csak nyilván kevés a heti 1-2 találkozó, ami 1-2 óra.

Munka, család, barátok és csak utána jövök én...

Vélemények?

Mindketten felnőtt emberek vagyunk



2020. febr. 22. 22:07
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Én ugyanebben a helyzetben voltam, 9 hónapig jártunk, heti egy találkozó, 2-3 óra együtt, utána együtt alvás, reggel meg meló. Eleinte tűrtem, mert odáig voltam érte, de egy idő után elkezdtem neheztelni és ez megmérgezte a kapcsolatot, mert próbáltam vele megbeszélni de semmi nem változott.. Szakitottam. Még mindig fáj egy kicsit meg sajnálom...
2020. febr. 23. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ha komolyan tervezek valakivel, ő az elsők közt van nálam... Ez a véleményem.
2020. febr. 23. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!