Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 3 éve vagyunk kapcsolatban a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

3 éve vagyunk kapcsolatban a barátommal. Mindketten elváltunk, egy régi barátságból lett szerelem. Az utóbbi hónapokban egy nála kb.30 évvel fiatalabb nővel kávézgat időnként. Lehet köztük valami?

Figyelt kérdés
A barátom 48 éves. A nő férjezett. Ha rákérdezek, azt mondja, nincs semmi olyan, én vagyok betegesen féltékeny. De én akkor sem tartom egészségesnek, hogy ekkora korkülönbséggel lehetnek valakik "barátok". Eddig úgy gondoltam, minden rendben van köztünk, most mégis megrendültem.
2020. febr. 23. 08:13
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
52%

Én is beszélgettem 20-on évesen 50-es férfi kollégáimmal.

Nem volt mögötte senki részéről hátsó szándék (ha igen, jól titkolták), egyszerűen szívesen és jókat társalogtunk.

2020. febr. 23. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
89%
18evesen férjezett?
2020. febr. 23. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
88%
Munkahelyen én is szoktam kavézni egy 20-as éveiben járó csajjal, de csak dumálgatunk, hülyéskedünk ennyi. Van párja, és a kapcsolatukba nem is szándékozom belekavarni.
2020. febr. 23. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Lehet, hogy nem 18 éves, de max.21-22.
2020. febr. 23. 08:38
 5/11 anonim ***** válasza:
31%

Egy 20 körüli lánynak semmi közös témája nincs egy 50 körüli emberrel. Ha egészséges lelkületű a lány, bőven van velekorú barátja és barátnője, akikkel beszélgethet, nevetgélhet, kávézhat.


Én a helyedben elkezdenék aggódni. A barátod minden bizonnyal kaput zár.

2020. febr. 23. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
57%

En is szivesebben beszeltem ennyi idősen is idősebbekkel...

Anyukámnak is van még nálam fiatalabb barátnője is.

2020. febr. 23. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
0%
Ha a ti barátságotok is megmaradt volna, te se gondolnál ilyet
2020. febr. 23. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
86%
Bár valószínűleg nem gyakoriak, de teljesen jól működhetnek az efféle barátságok és tökéletesen "egészségesek" lehetnek, sokat adhatnak lelkileg mindkét félnek. Nekem férfiként három olyan női barátom is van, akik nagyjából 20 évvel fiatalabbak nálam. Én is eltöltök sokszor fél napokat is velük sétálgatva, beszélgetve, cukrászdákban ülve. Mindhármuk társkapcsolatban él, és természetesen semmi testi kapcsolat nincs köztem és közöttünk, eszünkbe sem jutna ilyesmi. Tudod, úgy működik a világ, hogy nagyon-nagyon ritka, hogy valakinek az összes lelki szükségletét kielégítse a társa, ennek a felmerülő hiánynak a kielégítésére valók a barátok. S egy férfinak lehet, hogy éppen egy másik női lélekre van szüksége a társán kívül, hogy kerek legyen az élete. Ettől még egy jottányival sem szeret Téged kevésbé a férjed. Igazából azzal, hogy engeded neki ezt a kapcsolatot, az ő stabilitását támogatod, s ezzel közvetve a saját házasságod stabilitását is. Ha nyomásodnak engedve abbahagyná a barátkozást azzal a fiatal nővel, hiányérzet alakulna ki benne, ami az élettel való elégedetlenséget növelné benne, s ha ezt a férjed tartósan átélné, akkor feléd is feszültebb, ingerültebb lenne. Ha viszont nem szólsz bele a barátságukba, azzal azt jelzed felé, hogy annyira szereted, hogy örülsz annak, ha így kerekebb az élete. Ha ezt megérti és átéli, onnantól téged is jobban, mélyebben fog szeretni. Így mindketten jobban jártok.
2020. febr. 23. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
0%

A kapcsolatunk alatt ne kezdjen el senkivel haverkodni sztm.

Amúgy én 27 vagyok, van egy jó férfibarátom, ő 44.

2020. febr. 23. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
22%
Most még nincs mögötte semmi, de lesz! Mit is kérdezett Karinthy: Lehet barátság férfi és nő között, ha igen, miért nem? Nyilván azért nem, mert mindig van szexuális tartalma, legfeljebb ezt valamelyik fél nem ismeri fel. Szóval jogos a megrendülés.
2020. febr. 23. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!