Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A nők miért változtatják...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nők miért változtatják hamar az érzésüket, véleményüket?

Figyelt kérdés
Egyszer azt mondják,hogy nem kell nekik érzelem, nem akarnak szerelmesek lenni, 2 napra rá meg azt mondják,hogy úgy az igazi ha van szerelem! What?! Miért ilyen furák a nők?
2020. febr. 24. 22:42
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
34%
Én még egyiket sem mondtam, férfi volnék?
2020. febr. 24. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
56%

1. A nők nem mondanak semmit. A nők egy 3 milliárd emberből álló csoport.

2. Az első pontból kifolyólag értelmetlen a kérdésed további része, mert csak csupa értelmetlen általánosítás.


Egyébként az elmondható a nőkről, hogy természetüknél fogva közelebb állnak a megvilágosodáshoz, így könnyebben, többször változnak. Nem azonosulnak olyan nagy mértékben az elméjükkel, mint a férfiak, ebből kifolyólag könnyebben is változhatnak. Pont ebből fakad a kiszámíthatatlanságuk. Egyszer így éreznek, másszor úgy, mert nincsenek annyira belesüllyedve a formába, mint a férfiak.

2020. febr. 24. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:

2-es

De ez jó nekünk ffiaknak,hogy hamar és gyakran változik egy adott nő?

Olyanok mint az időjárás.

2020. febr. 24. 22:51
 4/22 anonim ***** válasza:
66%

#3

Ha a nők is olyan elmébe ragadottak lennének, mint a férfiak, akkor valószínűleg már rég elpusztította volna magát az emberiség.

2020. febr. 24. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
7%

#4: Fordítsuk ezt meg: ha a nők lennének hatalmon már rég elpusztult volna a világ.


Már a bibliában is megírták, hogy milyenek is a nők valójában - elvégre a vallás szerint miattuk rúgtak ki minket a paradicsomból.


De valószínűleg nincs igazam, és a sok megvilágosodott istennő mindjárt jön kioktatni és lepontozni. Kérlek könyörüljetek rajtam, térden állva könyörgök, ti megvilágosodott entitások!

2020. febr. 24. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
75%

"#4: Fordítsuk ezt meg: ha a nők lennének hatalmon már rég elpusztult volna a világ."


Általában véve nem a férfiak felelősek a történelem káoszaiért? A nők hány háborút indítottak? Hitler, Sztálin, Napóleon, az Indiánokat kiirtó hódítók nők voltak? Szerintem nem. Ne értsd félre, ezzel nem azt mondom, hogy te, mint férfi felelős vagy a történelem káoszaiért, hanem ez egy tény, hogy a történelem háborúit kivétel nélkül mind férfiak indították. Ez csak mond valamit.

Ha nem lettek volna itt a nők, hogy ellensúlyozzák a kollektív tudatban azt a hatalmas sötétséget, amit a férfiak a történelemben a világra zúdítottak, akkor valószínűleg már nem létezne az emberiség.


Amúgy nem mondtam, hogy a nők meg vannak világosodva... Azt mondtam, hogy közelebb állnak a megvilágosodáshoz. Amire egyszerűen az a bizonyíték, hogy változékonyabbak, és a gondolatok helyett az érzelmekhez állanak közelebb. Az érzelem a gondolat finomabb formája.

2020. febr. 24. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
42%

Minden nő ezt mondta neked?

Amúgy a pasik egyresze pont ugyanilyen. Ők nem akarnak szerelmesek lenni, stb, aztán pár hónap után pincsikutyakent loholnak valaki után.

2020. febr. 24. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
34%

#6: Mind tudjuk, hogy a nők például munkahelyen milyen alattvaló módszerekkel képesek megfúrni egymást, csak azért hogy feljebb jussanak a ranglétrán, vagy másokat maguk alá helyezzenek. Képzeld el ezt nagyban, világszinten. Nyilván a férfiak, akiket felhoztál is máshogy reagálják le a nézeteltéréseket, és nem mondom hogy mindig helyesen, de még mindig nyíltabban és tisztább lapokkal játszanak.


"Ha nem lettek volna itt a nők, hogy ellensúlyozzák a kollektív tudatban azt a hatalmas sötétséget"


Mert mégis hogyan, mivel ellensúlyozták?


"Azt mondtam, hogy közelebb állnak a megvilágosodáshoz. Amire egyszerűen az a bizonyíték, hogy változékonyabbak, és a gondolatok helyett az érzelmekhez állanak közelebb."


A nők közelebb állnak az érzelmeikhez és inkább a pillanatnyi érzelmeik szerint cselekednek, ezt nem is tagadom, de ezt nem mondanám megvilágosodottnak, inkább ösztönösnek.

2020. febr. 24. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
38%
Szerintem pont hogy inkább az áll közelebb a megvilágosodáshoz aki külön tudja választani az érzelmeit az elméjétől, inkább utóbbira hallgat és előrelátó. Ha már történelmi nevekkel dobálózunk akkor mint pl egy Dalai Lama. Hol vannak a női Dala Lama-ák? Ja igen tudom, itt a Gyakorin.
2020. febr. 25. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
27%
A történelmet és a háborúkat felhozni nagy öngól volt. Férfiak indították a háborúkat igen, de rengetegszer nő miatt (pl Trója). Meg lehet nézni a történelmet, hogy mi minden mögött állt nő (is).
2020. febr. 25. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!