Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Vajon szerelmes a barátom, és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon szerelmes a barátom, és csak ilyen típus, vagy én értelmezek félre valamit?

Figyelt kérdés

Amikor találkozunk, olyankor minden tökéletes.

Folyton ölelget, simogat, kérdezgeti, kérek - e valamit, a szexben is nagyon romantikus, szóval az intimitás abszolút megvan.

Messengeren is mindig nagyon kedvesen ír, kérdezgeti, milyen napom volt, stb.


Egyedül azt nem igazán tudom csak hovatenni, hogy bárki mesél nekem a kapcsolatarol, ők csomót találkoznak, programokat csinálnak, viszont mi még Messengeren se beszélünk túl sokat, és ritkán látjuk egymást, max heti 1x, de nem is mondja, hogy szeretne többször, bár tény, hogy nagyon elfoglalt is, sokszor még éjszaka is kell valamit olvasnia másnapra, meg nagy a baráti köre is.


Én is ilyesmi típus vagyok, nem igénylem a folytonos együttlétet meg csetelest, szóval nem is neheztelek rá emiatt, de az ilyen sztorik mindig kicsit elbizonytalanitanak.

Ennyire még senki nem bánt velem szépen, szóval vajon ő csak ilyen lenne, hogy sok szabadságot igényel/éretlen még, vagy más lehet a háttérben?


24N, 26F


2020. febr. 25. 11:41
 1/6 anonim ***** válasza:
Biztos nagyon kedvel.. de szerintem szerelemről még nem beszélhetünk. Mióta vagytok együtt?
2020. febr. 25. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
"meg nagy a baráti köre is." És miért nem visz magával téged is? Mi párommal 1 hónapja sem jártunk már bemutatott a barátainak stb. Szóval nem volt az,hogyha velük találkozik akkor én le vagyok ejtve:D Ti mióta vagytok együtt?
2020. febr. 25. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
1 hónapja.
2020. febr. 25. 13:50
 4/6 anonim ***** válasza:
Még várj szerintem, aztán majd alakul.
2020. febr. 25. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Miért nem hozod fel neki, hogy jobb lenne, ha sűrűbben találkoznátok? Azon a heti 1 találkozón mit csináltok, hova mentek, meddig vagytok együtt?
2020. febr. 25. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

#5 Szerintem ez csacsi kérdés volt...

Tűzoltásra kellesz neki, semmi másra. Dobd ki!

2020. febr. 25. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!