Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk ez most komoly? Ennyire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk ez most komoly? Ennyire töketlenek vagytok?

Figyelt kérdés

A barátommal együtt vagyok 3 hónapja és nem akar megdugni, és nem is azt mondom, hogy szeretkezni vagy együtt lenni mert már igényelném, hogy megdugjon de nem történik semmi.

Ha otthon vagyunk már nem is veszek fel bugyit meg szinte semmit, mindig kölcsönkérem a pólóját ami épphogy eltakar ott lent, de mindig pucsítok neki, lehajolok "véletlen elejtett dolgokért" és satöbbi, akkor látszik a lényeg de nem történik semmi, próbáltam már azt is, hogy se póló se semmi, de akkor meg felöltöztet azzal az ürüggyel hogy ne bohóckodjak már persze mindezt nevetve mintha viccből csinálnám nem akarom konkrétan MONDANI, hogy "b*ssz már meg te idióta", pedig csinos vagyok 54 kg vagyok nem is vékony nem is telt szép arcom van, büdös sem vagyok, nem is vagyok r*b*nc, mi lehet a baj? Miért nem akar megdugni?


A többi srácot is kérdezem ti is ilyen töketlenek vagytok? Vagy csak az én pasim, vagy mi? :((



2020. febr. 25. 21:27
1 2 3 4 5 6 7 8
 1/73 anonim ***** válasza:
96%
Én biztos megdugnálak. Bár szerintem elég kamu kérdés, mert kétlem, hogy létezik ennyire idióta.
2020. febr. 25. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/73 A kérdező kommentje:
Pont ez az, én sem értem. És nem is kamu, a pasim a kamu komolyan, már az is megfordult a fejemben, hogy meleg. De akkor meg én vagyok kihasználva. :/
2020. febr. 25. 21:29
 3/73 anonim ***** válasza:
93%
Biztos meleg.
2020. febr. 25. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/73 anonim ***** válasza:
98%
Ne minket b4sztass a rossz választásod miatt.
2020. febr. 25. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/73 anonim ***** válasza:
99%
Grat a férfiállatodhoz! :"D
2020. febr. 25. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/73 anonim ***** válasza:
98%
Ha ez nem kamu, akkor nagyon gáz a pasid. De innen kapsz priviben bőven ajánlatot
2020. febr. 25. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/73 A kérdező kommentje:
A privát nem érdekel, de a kérdés az továbbra is ugyanaz. Milyen okokat tudnátok mondani ami miatt nem dugtok meg egy lányt?
2020. febr. 25. 21:35
 8/73 anonim ***** válasza:
100%
Erre normális pasi n tud válaszolni. 3 hónap után nincs olyan ok. Lehet papnak készül 🙂
2020. febr. 25. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/73 anonim ***** válasza:
100%
Lehet kicsi a... és fél hogy megfutamodsz. Vagy volt már rossz tapasztalata (nem állt föl nem tetszett a csajnak vagy ügyetlen volt) vagy simán aszex.
2020. febr. 25. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/73 anonim ***** válasza:
100%
Kicsi a pötse 😋
2020. febr. 25. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!