Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Volt olyan párkapcsolatod,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt olyan párkapcsolatod, ahol védekezéssel volt gond? Ki engedett? Én soha nem akarok tablettát, komoly kapcsolatban sem.

Figyelt kérdés

Most van egy egy éves párkapcsolatom, párom egyelőre nem panaszkodik, de néha azért előkerül, hogy úgy sokkal kényelmesebb, szerinte biztonságosabb is.


Azért nem a fogamzásgátlásba tettem, mert itt most kapcsolati probléma érdekelne az ebből eredő konfliktus.


Akinek hosszabb kapcsolatban ez felmerült, mint probléma, hogy oldotta meg?



2020. febr. 7. 21:19
1 2 3 4 5 6 7 8
 1/74 anonim ***** válasza:
13%
A tabletta sajnos nem véd a nemi betegségektől. Az a biztos, ha tablettát is szedsz, meg gumit is használsz, a hollandok úgy szokták.
2020. febr. 7. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/74 anonim ***** válasza:
54%

Csak az aszpirin 2 terd koze szoritva. Amugy ha nem akarsz tablettat szedni a hormonok miatt teljesen ertheto, ahogy az is, hogy a kanod nem akar gumit huzni, de leteznek egyeb megoldasok is...

Pl aszpirin 2 terd koze szoritva.

2020. febr. 7. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/74 anonim ***** válasza:
73%

Nem volt ebből egyik párommal sem gond. Aki nem tudja felfogni a fogamzásgátló negatív hatásait, aki nagy ívben tesz rá, hogy mennyire szétcseszi a párja testét azzal nem nagyon kell együtt lenni. Azzal is vitatkoznék, hogy biztonságosabb. Érzésre semmiképp nem az. Azt, hogy éppen véletlenül mégis van peteérésed nem tudod megmondani, azt sem ha elcsúszott a spirálod. Azt viszont igen ha mondjuk a gumi kiszakadt.

Egyik páromnak sem volt gondja a gumival, mindegyikkel találtunk olyan fajtát amivel nem volt kényelmetlen a szex. Aki ezen hisztizik az egyszerűen csak tesz rá, hogy a párjának mi a jó.

2020. febr. 7. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/74 anonim ***** válasza:
61%

A parodnak tiszteletbe kene tartania, ha nem akarsz tablettat szedni. Ha o erre azt mondana, hogy en meg akkor nem akarok gumit huzni, az csak egy kisfius hiszti. A tablettanak sok negativ hatasa is lehet (mondom ezt ugy, hogy en evekig szedtem, nem ereztem semmilyen negativ hatassat, de attol meg igy van).


Persze, gumi nelkul mas erzes, de azert elvezheto (legalabbis egyik pasimnak sem volt gondja a gumihasznalattal).


Engem a ferjem egyenesen lebeszelt a tablettarol, amiatt hagytam abba, mert meggyozott, hogy nem kene ilyesmivel tomni a szervezetemet. Szóval azota csak egyfele keppen vedekezunk (mondjuk ez mar akkor volt, amikor egyutt eltunk es volt olyan stabil a kapcsolatunk, hogy ha terhes lettem volna, nem lett volna gond). Elotte mindig kettos vedelmet hasznaltunk, en csak ugy tudtam felhotlenul elvezni. Mint mondtam, egyik pasimat sem zavarta sosem. Szóval, remelem nalatok sem lesz belole konfliktus.

2020. febr. 7. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/74 anonim ***** válasza:
26%

3#

Elég közönséges vagy.

A férfigyűlöletedre senki se kiváncsi.

Ha nem tudsz vádaskodások nélkül,értelmes választ adni,minek írsz egyáltalán?


Kérdezőnek:

Van más megoldás is,nem csak a tabletta.

Konfliktus a nem megértésből lesz.

Nem olyan extra ,hatalmas kivánság az,amit a párod szeretne.

Mi házasok vagyunk,és mindketten,egyetértésben mellőzzük az óvszert,és tabletta sincs.

2020. febr. 7. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/74 anonim ***** válasza:
80%
Ha hosszú távút akarsz és teszem fel nem szeretnél már gyereket sem, létezik hüvelygyűrű
2020. febr. 7. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/74 anonim ***** válasza:
32%

#3, #4, #5 nem tudom, honnan veszitek azt a zöldséget, hogy a szexben mindenképp a férfinek kell a nőhöz alkalmazkodnia?

Ahogy ti találtok a gumi miatt nem "hisztiző" férfit, a férfiak is találnak a tabletta miatt nem "hisztiző" nőt.

Kérdező, nekem sem volt olyan párkapcsolatom egyébként, ahol ebből gond lett volna, egytlen partnerem se választotta volna a gumióvszert:) (tévedések elkerülése végett a nők többsége se szereti)

2020. febr. 7. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/74 anonim ***** válasza:
73%
Nem szedhetek hormont tinikorom ota, igy az elmult 18evben gumiztam. Aki egyutt akart velem lenni, az bizony felhuzta. Az egeszsegemrol van szo es nem a kenyelmemrol (nekem is finomabb anelkul) es ezt mindenki tiszteletben tartotta, de szerintem nem is lennek olyannal egyutt aki nem.
2020. febr. 7. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/74 anonim ***** válasza:
83%

7#

Nem tudom miről beszélsz!!Én nem irtam,hogy a férfi alkalmazkodjon.Pont azt irtam,hogy van a tabletta helyett más megoldás is,nem csak az óvszer.

Értelmezni kéne a szöveget!

5#voltam

2020. febr. 7. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/74 anonim ***** válasza:
73%
#9, nem neked szólt, töröltek egy hozzászólást, ezért elcsúsztak a számok eggyel.
2020. febr. 7. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!