Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha szakítás után kibirtuk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha szakítás után kibirtuk egymás nélkül 3 hónapig, akkor már nem is szeretjük egymást?

Figyelt kérdés
Sokszor kerestem volna, de megálltam hogy ne keressem. Már 3 hónapja szakítottunk, egy hosszabb kapcsolatból. Lehet ő is megállta, de az is lehet hogy nem is akart keresni. Bár, közös ismerősöktöl érdeklődött felőlem néha. De lehet csak egy emberi gesztus, nem azért mert akar valamit. Ha 3 hónapja nem beszélünk, akkor nem is illettünk össze, nem úgy hiányzunk a másiknak?
2011. nov. 3. 09:25
 1/9 anonim ***** válasza:
valószínűleg
2011. nov. 3. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 napietus ***** válasza:
hát valamiért szakítottatok...miért kéne egy lezárt kapcsolaton még hónapokig agonizálni? ez így lenne normális, ahogy nálatok történt.
2011. nov. 3. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
akkor nem szereted, ha nem érzed. az h nem keresed lehet az önuralom magas foka, de még nem jelenti automatikusan h nem szereted. volt olyan ismerősöm aki 7 évig nem kereste az exét, de várt rá. akkor nem szereted, ha nem zavar a hiánya.
2011. nov. 3. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Szerintem ha annyira szeretik valakik egymást, akkor belefér mondjuk pár hét. De ha hónapok telnek el, akkor semmi értelme már a dolognak. Nálunk is 1 hét volt a maximum. Utána úgyis kiderül, mennyire akarjuk vissza az életünkbe a másikat. Lehet önuralomból nem kerestétek a másikat, de ezekszerint ki is bírtátok a másik nélkül az elmúlt hónapokat. Vagy te szereted még őt? Mit érzel?
2011. nov. 3. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Hiányzik és még szeretem. Ő kereste az exét, és aztmondja elbizonytalanodott az érzéseibe. Aztmondta szeret, de nem tudja hogyan. Én berágtam rá és megszakítottam vele minden kapcsolatot. Lehet hiba volt... De én azt akartam hogy észrevegye magát...
2011. nov. 3. 14:21
 6/9 A kérdező kommentje:
Bár nem tudom, mert a szülei meg se akartak ismerni, ő is az exével voltak elfoglalva, pedig 250kmerre van távkapcsolatban....
2011. nov. 3. 14:25
 7/9 A kérdező kommentje:
Jah azt elfelejtettem hogy sztem próbált az exéhez lépni miután szétmentünk de hoppra esett. Mondhatnátok hogy hagyjam én is, de ezt a hülyeségét kivéve tényleg normális és aranyos volt, meg összeillettünk. Bár így hogy a szülei se akartak megismerni, meg vannak ilyen gyerekes berögzöttségei, elbizonytalanít.
2011. nov. 3. 14:27
 8/9 anonim ***** válasza:
Ha nem keresett téged, már nem te kellesz neki. Sajnálom, de szerintem ez az igazság. Megpróbálhattad volna te felvenni vele a kapcsolatot, talán működött is volna egy darabig. De nem véletlen rágtál be rá. És ő se véletlen nem keresett téged azóta. :( Én sokszor voltam hasonló cipőben, mármint hogy rajtam múlt hogy lépek, vagy nem lépek. Mindig kibékültünk, de rossz érzés tudni, hogy talán ő soha nem keresett volna engem?! De nem bírtam soha kivárni hogy ez kiderüljön...
2011. nov. 3. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Igen. Hát mindenesetre köszönöm a válaszokat ... :/ :)
2011. nov. 3. 23:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!