Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már veletek ilyen?

Figyelt kérdés
1 hónapja vagyunk együtt a párommal és most aludtam nála először és úgy volt, hogy elmegyünk moziba, de nekem nagy wcznem kellett, és ugye mivel nem rég óta vagyunk együtt nem akartam, nem mertem ott nála, hanem út közben mondtam, hogy hagy ugorjak be a Mekibe egy kávéért és amikor bementem a WC-be persze tele volt, majd 10 percet kellett várnom, és gondolom már kitaláltátok, lekéstük a mozit. Én nem bántam mert nem érdekelt a Bad Boys, de ő teljesen kiakadt, hogy nekem a kávé fontosabb volt mint az, hogy ő látni akarta, nyilván ugye nem mondtam el neki, hogy miért mentem be a Mekibe első sorban. Száz szónak is egy a vége szakítás lett a veszekedésből és ugyan én azt hittem, hogy pár nap után újrakezdjük, de ma megtudtam, hogy közben megint összejött az exével. És kitől tudtam meg? Az exe exétől, akit én is ismerek, és őtőle. Ő meg azt mondta, hogy igazából én is tetszem neki, de hát én nem tudok ilyen gyorsan váltani, kicsit szomi vagyok még. Szóval érdekelne, hogy ti mit szoktatok tenni hasonló esetkeben. L18
2020. febr. 27. 14:23
 1/7 anonim ***** válasza:
91%
Menj át a tini párkapcsolatok témához, rengeteg hasznos tanácsot kapsz ott.
2020. febr. 27. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
76%

Először is ha ilyen könnyen kidobott és visszatáncolt, ne is bánd. Nem gondolta komolyan.

Másodszor: emberek vagyunk. Legközelebb, ha előbb nem de utólag, elmondhatod: ez és ez történt, ez volt az ok, ami miatt késtetek, nem a kávé.

2020. febr. 27. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
70%
Elengedni
2020. febr. 27. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
68%
Kikakálom magam még otthon
2020. febr. 27. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
65%

Én még átmennék hozzá, és telepakolnám a budit egyszer, mielőtt örökre lelépek. :D

Amúgy remélem, hogy kamu, mert amúgy jó sztori! :D

25n

2020. febr. 27. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ez az egész sztori abszurd és szánalmas. Mindenkinek jobb a másik nélkül.
2020. febr. 27. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Nem volt.

Egyébként tudtad, hogy a moziban is van wc?

2020. febr. 27. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!