Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Elviselnéd, ha a párod ilyenek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elviselnéd, ha a párod ilyeneket állítana rólad, illetve mondana neked, ráadásul alaptalanul?

Figyelt kérdés

A páromat eddig az összes exe megcsalta (elmondása szerint) és mindegyiket egy alantas krvának írta le.

Ő ezen esetekből kiindulva azt feltételezi, hogy én is az vagyok, és az összes férfi ismerősömmel biztosan kavarok, vagy szexuális tevékenységet végzek/végeztem velük valaha az életben. Ha egy férfi ismerősöm szóba jön, állandóan megkérdezi honnan ismerem. Miután elmesélem, mindig rávágja hogy "Ja persze, majd el is hiszem, biztos őt is les...ptad"

Rengeteget utazok, vannak kalauz/sofőr ismerőseim, a vonalakon ahol utazom gyakran összefutok velük, váltunk néhány szót. A párom ezért is leszidott, hogy én miért ismerek ilyen embereket, minek beszélgetek velük, biztosan kavargatok velük.

Soha nem éltem kicsapongó életet, jó ha 4 szexuális partnerem volt őt is beleszámítva, nem titkolózom, nem járok szórakozóhelyekre. Semmi alapja nincs annak amiket feltételez rólam. Ő fiatalabb korában a vele egy településen élő és a vele egykorú nők kb 70%-át megcsinálta, van rossz hírneve is, de én ezt nem tehetem szóvá, mert "de ez már régen volt és azóta megváltoztam"

Mondanám hogy kinevetem, ignorálom, mert nevetséges amit művel, de a legtöbb vitánknak ez a hülyeség az alapja, folyamatosan ezzel a dologgal zaklat. Nagyon szomorú hogy ennyit néz ki belőlem, szerintem emiatt fogom dobni, ha ezt a baromságot nem hagyja abba.

Ő férfi, én nő vagyok.

Ti hogyan kezelnétek ezt a szituációt? Mit csinálnátok?



ápr. 26. 09:58
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Szakítanék
ápr. 26. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem fogja abbahagyni, én kihajítanám. Azon sem lepődnék meg, ha ő k*rna félre rendszeresen (exem akkor kezdett el féltékenykedni, amikor csalt).
ápr. 26. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Saját önbizalomhiányát vetíti ki rád, ezért gyanúsítgat folyton. Szerintem ez nem lesz jobb sajnos sohasem, sőt durvábbá fajulhat. Én a helyedben megszakítanám vele a kapcsolatot, persze kívülről könnyű okosnak lenni. Nem írtad mióta vagytok együtt, gyerekek vannak e esetleg.
ápr. 26. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Párom nekem is akkor volt extfa féltékeny, amikor neki volt vaj a füle mögött...
ápr. 26. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Ez egy nagyon kezdetleges, 4 hónapja tartó kapcsolat, és mivel még az elején tartunk, én is úgy gondolom, hogy ez a dolog jobban el fog fajulni a későbbiekben, ezért most lenne jobb lezárni. Szomorú, mert az életbeli terveink nagyon hasonlóak, nem lenne rossz ember, csak folyamatosan ezzel a butasággal zaklat. Unom a lényegében semmiről szóló vitákat, és az alaptalan vádakat.
ápr. 26. 10:06
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Hazudnék, ha azt mondanám, hogy nem vagyok féltékeny típus, de ez a "Biztos leszoptad, te qrva!" jellegű beszólásokat/gyanúsítgatásokat undorítónak tartom én is és 100%-osan megérteném, ha a párom az első ilyen után elszambázna.
ápr. 26. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

Jesszus, menekülj. Sajnálom, ha eddig tényleg többen is hátbaszúrták, tényleg szar... de ettől függetlenül ez röhejes viselkedés. Neked semmi közöd az exeidhez, semmi sem utal rá, hogy majd te is el akarnád árulni.


Neki kéne először lelkileg rendbetenni magát (mert ez tényleg nagy törés, pláne ha sorozatosan megtörtént vele) és csak utána párkapcsolatba lépni.

ápr. 26. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Konkrétan nem vagy normális, ha ezt eltűröd.
ápr. 26. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Akkor ne is gondolkozz ezen. Inkább menekülj tőle, amíg tudsz!
ápr. 26. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Ultimátummal fel kell szólítani, hogy javítson a mentális állapotán ezzel kapcsolatban vagy hello.
ápr. 26. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!