Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Azok a nők, akik bántalmazó...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azok a nők, akik bántalmazó férfi mellett élnek, nem sejtették, hogy ilyen rossz emberrel jöttek össze annak idején?

Figyelt kérdés
Nagyon félek, hogy esetleg olyan párt találok valamikor magamnak, aki gonosz. Ezt hogy lehet kiküszöbölni? Milyen korosztályban a leggyakoribb?

ápr. 26. 10:36
 1/8 anonim ***** válasza:
72%
Ismerkedj olyannal, aki tetszik. Hagyj jó sok időt az ismerkedésre, és majd meglátod, mit mond, és hogy viselkedik veled és másokkal.
ápr. 26. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
65%
Nem, mert ezek tűntetik fel magukat a tipikus "jó fiú vagyok, de a nők az alfákra buknak" srácoknak.
ápr. 26. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
0%
#2 Nekem jó a szívem. Ez a szexepilem.
ápr. 26. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
31%
Talán úgy, hogy odafigyelsz rá kivel jössz össze. Másképp nem lehetséges.
ápr. 26. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Én ilyesmiben vagyok még. Adok pár tanácsot, ami nekem annó segített volna. Nem könnyű egyébként kiszűrni, mert a többség akár évekig is képes megjátszani, hogy ő jó ember és nagyon szeret.


1. Figyeld meg nagyon, hogy hogyan bánik az anyjával. Ha vele csúnyán beszél, kiabál, passzív agresszív akkor veled is az lesz, csak valószínű te rosszabbat fogsz annál kapni.


2. Figyeld meg stressz helyzetben hogy viselkedik, hogy vezeti le a feszültséget. Ha felemeli a hangját, rajtad vezeti le ez csak sokkal rosszabb lesz idővel.


És nincs olyan, hogy egyszeri alkalom volt és megbánta. Olyan van, hogy ő ilyen és nem tudja tovább megjátszani magát vagy abban a helyzetben kiesett a szerepből.


3. Mikor a régi párkapcsolatokról beszél nagyon fontos, hogy mi történik. Sok embernek ugyanarra a sémára épülnek a kapcsolatok. Ha pl megcsalta vagy sok volt a veszekedés akkor ez tuti fog folytatódni veletek is. Ha mindenért az ex a hibás akkor hazudik, mert olyan nincs.


4. Ha olyasmit mond, hogy nem érdemel meg téged vagy te jobbat érdemelsz vagy bármi ilyen azt komolyan gondolja és tudja, hogy nem tud majd megbecsülni téged. Itt neked kell lelépni akkor is ha nem tűnik helyesnek.


5. Valahogy rá kell jönnöd hogy mi az esete. Ha pl odavan a szőke, kék szemű, 50-kg és 160 cm csajokért és ez az ami igazán vonzza te pedig nem is hasonlítasz erre akkor ő lejjebb adott az igényeiből és így próbál valamit megszerezni/felépíteni(pl.: családot akár, de nem tudja ezt a nőt megfogni stb).


Tudom ez olyan gonosznak tűnik, de így van. Én ezekre nem figyeltem, évekig meg is tudta magát játszani.


Remélem neked sikerül jobbat találni.


Sok sikert!

ápr. 26. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Az elején nagyon cukimukik, sőt. Míg rá nem akadsz a horogra. Akkor szép apránként kezdik kiterjeszteni rád a hatalmukat.


Gondolhatod, hogy a bántalmazott nők nem úgy mennek bele a kapcsolatba, hjogy a 2. randin leüvöltik a fejüket és eltiltják a családjuktól.

ápr. 26. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
89%

Ezt nem lehet előre látni mindig. Néha csak nagyon apró jelek vannak, épp ezért kell odafigyelni.

Először csak kis dolgokkal kezdi, mert megfigyeli, hogy meddig mehet el nálad. Ez vonatkozhat a baráti körre, családra, munkára, szexre.

Pl. kritizálja a barátaidat, miközben úgy adja elő, hogy csak jót akar és te látod rosszul a dolgokat. Aztán megpróbálhat elzárni a családodtól, és arra fogja, hogy inkább legyetek kettesben, mert annyira hiányoztál neki.

A munkáról is próbálhat lebeszélni, azzal a szöveggel, hogy majd ő eltart, nem lesz probléma, így nyugodtabbak lesztek mond a ketten.

Az ilyenek a szexben is feszegethetik a határokat, megpróbál rávenni olyan dolgokra, amit elutasítasz, ezt általában úgy, hogy próbál lelkiismeret furdalást okozni, ha nem teszed meg.

De! Ezek a dolgok nem egyszerre szoktak megtörténni, hanem fokozatosan.

Ha egy dologban engedsz, tovább megy a másodikra is.

A legnagyobb redflag a "csenddel verés", amikor valami miatt akár napokig vagy hetekig nem szól hozzád és arra vár, hogy te alázkodj meg előtte és kérj (néha indokolatlanul is) bocsánatot.

Ha ezeket észre veszed, nagyon erősen meg kell húzni a határokat, vagy azonnal szakítani, mert a végeredmény általában egy bántalmazó kapcsolat, ahonnan még szabadulni sem tudsz, mert anyagi függésben vagy.

ápr. 26. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
88%

Ezt nem lehet kiszűrni, nem lehet rá felkészülni.


Aki ilyen, az nem az első randin, de nem is a huszadikon kezdi a dolgait hanem pl összeköltözés után.


Én pl három éven át éltem exemmel együtt, amikor munkahelyen felcs.szték, hazajött, bontott egy sört, beszélgettünk, aztán megerőszakolt.

Életemben nem gondoltam volna, hogy ez történik, mert nem ilyennek ismertem.


Persze, néha ingerült volt, de ki nem? Én is az vagyok, ha valami szrság van a melóban... Aztán ő meg így reagált. Ott voltam, nőként gyenge, hiába védekeztem.

ápr. 27. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!