Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van egy lány, társkereső...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy lány, társkereső oldalról ismertem meg, és még csak msn-ezünk. Most gondba vagyok? Többi lent.

Figyelt kérdés
Az utóbbi pár napba nem írtam neki, mivel úgy emlékeztem hogy többségbe én kezdeményeztem pedig nem, és most az utolsó 2-3 napba nem írtam neki, mert vártam,hogy ő írjon, de megnéztem a naplóbejegyzést, és az utolsó pár napba ő vezet 4-3 írással, szóval lehet hogy nem akarna mindig ő írni, ezért várná, h írjak? Nagyon tetszik a lány :)
2010. júl. 24. 13:56
 1/5 anonim ***** válasza:
Írj már rá!
2010. júl. 24. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Persze hogy azt várja. Írj neki!!! Én is ismerkedtem már így, és az alapján döntöttem el, hogy ki érdeklődik irántam, ki vesz komolya, hogy milyen gyakran keres, és az sem mindegy hogy hogy. Az már egy jó dolog, ha felvetted msn-re. Keresd, de azért ne éjjel-nappal, próbáld megtartani az egészséges egyensúlyt!
2010. júl. 24. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
ez akkora oltári játszmázás... mi szükség van erre? ez nem úgy működik, hogy megnézem, hogy ő mennyit írt, és én mennyit, és ha én többet, akkor várom, hogy ő írjon és addig én sem teszek semmit... :) szerintem ha ennyire tetszik, akkor ne játszmázz, hanem ha kedved van rá írni, akkor tedd azt. :)
2010. júl. 24. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
írnék én, csak épp nincs fent :D
2010. júl. 24. 14:28
 5/5 anonim ***** válasza:
minél hamarabb hívd el fagyizni :)
2010. júl. 24. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!