Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csináljak ha a barátom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak ha a barátom sajnál tőlem mindent? 29L

Figyelt kérdés

Nagyon személyes téma, sokat néztem utána de nem tudom mit kellene tennem.

Van egy barátom pár hete aki jól keres és a szüleitől is mindig kap nagyobb összeget és melle havonta rengeteg pénzt költ magára meg autóra, ruhákat stb.. meg akaratos velem és kovetelozik például ha együtt vagyunk úgy mondja hogy ezt meg azt akarja. Nekem a felehez semmi kedvem nincs mert nem vagyunk állatok. És ha én kerek tőle valamit húzza a száját vagy azt mondja hogy nincs pénze rá mikor amit kerek hosszú távra kb 1/10 - e amennyit költ ha csak együtt vagyunk pár napra.. szerintem kihasznál és igazán jól esne ha a kedvembe járna. Pénz sosem kertem tőle mert van munkám meg nem szeretnek. Kisfiammal is ilyen önző szóval nemtudom mit kellene tennem.

Elhagyni, vagy hogy vegyem rá hogy ne legyen ennyire irigy velünk szemben és használjon ki ameddig ki szépen elelunk de ő úszik a pénzben.Köszönöm a válaszokat előre is!



2020. febr. 28. 18:22
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
93%
Amikor együtt vagytok, a kiadásaidat fizesd. Ha ilyenekkel kapcsolatban is ellentétek vannak akkor nem tudom mi lesz a jövőben.
2020. febr. 28. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
87%
Találsz nála jobbat is.
2020. febr. 28. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim válasza:
82%
Szörnyű a csávó, hetek óta együtt vagytok, és nem akar a kisfiadra költeni. Mondd meg neki, ezentúl csak akkor rakhat popón, ha nem lesz ilyen sóher.
2020. febr. 28. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
65%

Örülj, hogy ilyen barátod van! - így nincs szükséged ellenségre...

.

"Van egy barátom pár hete"

Talán itt van az eb elhantolva, niztos többen akarták már kihasználni. Hibájául róható fel, hogy egy kalap alá vesz a többiekkel, benned is a lehetséges élősködőt látja.

Tudomásul kell venned, ezt elhagyni nem fogja, nem fog megváltozni.

Nem fog kedvedben járni, önzősége miatt, szeretőnek talán jó vagy átmenetileg, míg arra nem gondol, hogy ezért nem csak rád, hanem gyerekedre is kell költenie.

2020. febr. 28. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
81%
Ez a kapcsolat sem lesz tartós!
2020. febr. 28. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
90%

Pár hete van "barátod" és rohadtul nem érdekli a gyereked?! Milyen meglepő...

Egyáltalán miért várod el, hogy pár hét alatt finanszírozza a gyereked????

Semmi köze hozzá.

Ahhoz meg hogy ő mire költi a SAJÁT pénzét neked semmi közöd .

2020. febr. 28. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
61%
Holnaptól szóba se állj vele! A gyereked és a saját érdekedben szakíts!
2020. febr. 28. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
99%

"Van egy barátom pár hete"

"a szüleitől is mindig kap nagyobb összeget"

" ha én kerek tőle valamit húzza a száját vagy azt mondja hogy nincs pénze rá"

"Kisfiammal is ilyen önző"

"hogy vegyem rá hogy ne legyen ennyire irigy velünk szemben"


Most akkor lehet, hogy lepontozod ezt a választ, de nem érdekel.


PÁR HETES ismeretség után, mindent tudsz a "barátod" és családja anyagi helyzetéről, és máris elvárod hogy eltartson a NEM KÖZÖS gyereketekkel együtt?


ÉS MÉG TE ÉRZED ÚGY, HOGY KIHASZNÁL?????


Te egy pénzre utazó, orbitálisan nagy prostituált vagy szerintem.

Persze ez csak az én véleményem.

2020. febr. 28. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

Pár hét után én sem költenék ész nélkül senkire, se a fiára. Azért ez egy kicsit gyors lenne, lehet ő is így áll hozzá.


31N

2020. febr. 28. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Miket kér tőled? Lehet pénzt nem kérsz, de anyagi dolgokat igen. Azért pár hét után elég gáz.
2020. febr. 28. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!