Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Zavar, hogy a párom kettesben...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Zavar, hogy a párom kettesben utazgat oszkáros lányokkal. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Minden héten 2x ez van. Ráadásul korabeliekkel, és csomoszor csak kettesben utazgatnak 250 km-t, ami alatt beszelgetnek, (ami nem lenne kötelező) nekem ez olyan mintha ismerkedne, mert érdeklődik az életükről. Fordított esetben ha én hirdetnék és egy korombeli férfi jönne, kettesben mennék ilyenekkel többször, kifutna a világból, bekattanna.
2020. márc. 1. 11:43
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Kezdésnek mondjuk, beszéld meg vele. Mondd el neki, hogy ez téged zavar és beszéljétek meg a dolgot.
2020. márc. 1. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
73%
Csak egy lánnyal vagy egyszerre többel is? Hány személyes az autó?
2020. márc. 1. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:

1# Elmondtam, nem érdekli. Akkoris ezt fogja tenni.

5 személyes de csomoszor csak 1 lány foglal és igy csak kettesben mennek..

2020. márc. 1. 11:52
 4/18 anonim ***** válasza:
78%
#3: Akkor szólj neki, hogy vigye le a fejenkénti árat és furikázzon több embert egyszerre, mert ez így nem jó üzlet.
2020. márc. 1. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
Fillérba**ó, nem fogja lejjebb vinni.
2020. márc. 1. 12:02
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
Éppen azt mondom, hogy ha levinné akkor többet keresne? Szerinted mi a több, 1X5000Ft vagy 3X3000Ft? Gondolkodj már egy kicsit!
2020. márc. 1. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%

Akkor fizesd ki neki a benzinpénzt, így nem kell fuvaroznia senkit.

Én nem várnám el a páromtól, hogy csak azért ne érje meg neki kocsival mennie valahova, mert a féltékenységem miatt nem vihet utast. Mi van abban, ha beszélgetnek? Sehol nem beszélgethet a párod nőkkel? Ha vezet, úgyis arra figyel, nem fogja összetapizni a lányokat, szóval kérdem újra: mi a baj a beszélgetéssel?

2020. márc. 1. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem felesleges emiatt aggódnod, ha meg akar csalni akármilyen másik helyről is megteheti. Ha többen vannak az autóban is tud velük dumálni, megismerheti őket aztán beszélhetnek neten és megdughatja. Ugyan így egy buliban vagy máshol is beakaszthat egynek.

Vagy ne ezen parázz vagy folyamatosan féltékenykedj akárhová megy.

2020. márc. 1. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
Az a baj hogy viszonylag későn megy, és tudja hogy nem túl “népszerű” időpontban megy ( ez mondjuk csak a mai napra vonatkozik) így örül h van utasa..
2020. márc. 1. 12:12
 10/18 anonim ***** válasza:
69%
Hozzátenném, hogy én például a vonaton is szoktam beszélgetni, ismerkedni nőkkel, ha hosszú az út. Szóval érdemes amiatt is aggódnod.
2020. márc. 1. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!