Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mikor ideális a párkapcsolatba...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mikor ideális a párkapcsolatban elmondani egy titkot?

Figyelt kérdés

Gyerekkoromban bántalmaztak a szüleim azonban szeretném nem ezzel a történettel kezdeni az ismerkedést. Azonban ez a dolog nyilván kihatással van a személyiségemre és arra ahogyan egy kapcsolatot kezelek. Mikor érdemes elmesélni ezt és hogyan lehet tálalni, hogy ne is legyen túl korai mivel nem akarom már az elején ezzel terhelni a másikat. Szívem szerint soha nem mondanám el neki de sajnos az őszinteség híve vagyok egy kapcsolatban.

F/26



2020. márc. 1. 14:45
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%

Amikor kialakult a bizalom és tudtok egymással bensőségesen beszélgetni.


F

2020. márc. 1. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem is az első randin, de érdemes minél hamarabb. Sokmindenre kihat egy ilyen nehéz gyerekkor, de ha elmondod, akkor a párod jobban meg fog érteni esetlegesen nehezebb helyzetekben. Emiatt nem hiszem, hogy bárki is visszakozna, ha jól alakul az ismerkedés.
2020. márc. 1. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Minél hamarabb.
2020. márc. 1. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
0%
micsoda problémák....
2020. márc. 1. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Akkor, amikor úgy érzed/képes leszel elmondani.
2020. márc. 1. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Kedves #4 mi a gondod a problémámmal?
2020. márc. 1. 15:37
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem se első randi, de néhány hét után, ha jól alakulnak a dolgok, mindenképpen avasd be a másik felet.
2020. márc. 1. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Velem elég szépen eljátszott egy lelkileg instabil srác. Picit későn mesélt dolgokat. Utána minden viselkedésére az volt a mentség. Te ne legyél ilyen. Minél hamarabb,hogy a lány tudjon mérlegelni.
2020. márc. 1. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
A problémara rákérdező vagyok. Arra gondoltam hogy vajon ennek az elmondasnak mi a jelentosege es ha van akkor miert ne lehetne barmikor elmondani erdekelne a sztori
2020. márc. 1. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:

Kedves #9.

"ennek az elmondasnak mi a jelentosege": A gyerekkori bántalmazóból vannak problémáim amelyek kihatással lehetnek a kapcsolatomra, nyilván nem jó értelemben. Én annak a híve vagyok, hogy a gondokat meg kell beszélni a kapcsolatban. Hogy ennek mi is a jelentősége? Szerintem csak így működhet egy kapcsolat jól, ha a másik életébe, illetve a kapcsolatban felmerülő gondokat megbeszélik egymással a felek. Ha ez benned kérdés szintjén felmerült akkor valószínűleg te nem így vélekedsz erről a dologról és kevésbé tartod az őszinte és jó kommunikációt a kapcsolat lényegi részének.


"miert ne lehetne barmikor elmondani": Azért nem lehet csak úgy az első randin, egy fagyizás közben előrukkolni vele mert a gyerekkori bántalmazás egy kicsit kényes téma. Nem is osztanám meg akárkivel a részleteket. Továbbá nem egy vidám téma, sőt elég komoly ahhoz, hogy csak úgy moziba menet vagy bevásárlás közben felvesse az ember. Továbbá számomra nehéz is az érzelmeimről beszélni pláne ha az életem egy sebezhető részéről kell ezt tennem amelyet egyébiránt titkolok mindenki elöl mert szégyenlem még úgy is, hogy nem én tehettem róla.

2020. márc. 1. 18:46
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!