Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Bennem is a volt barátnőjét...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bennem is a volt barátnőjét keresné? Szerintetek mit tegyek?

Figyelt kérdés
Van egy barátom, még friss a kapcsolat. Előttem volt egy 6 hónapos kapcsolata, az előtt meg egy 6 éves. Most megtudtam egy közös baráttól, hogy az előttem lévőt azért dobta, mert nem tudta az azelőtt lévőre formálni a csajt... Sajnos nekem is elkezdte mondogatni most már, hogy öltözzek dögösebben, legyen méginkább hosszú a hajam, vegyem ki a fültágítót, ne vegyek fel sportcipőt, mi ez a ronda nyanyás kötött felső stbstb... Kiderítettem hogy nézett ki a 6 éves kapcsolata. Hát a csaj minden képén köldökik nyúló dekoltázs, fejénél nagyobb mell stb... Modellkedik is fotózásokon... Szerintetek most ez? Velem is ezt kezdi vagy csak beképzelem? Teszem hozzá én így érzem jól magam és a vallásom sem engedné ezt a kinézetet meg nincs is olyan testem!
2020. márc. 1. 16:05
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem értem miért kezd veled, amikor messze vagy a női ideáljától. Talán ha nincs ló jó a szamár is esete.
2020. márc. 1. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Dobd ki mielőtt mégnagyobb fájdalmat okoz. Vannak akiknek tényleg 1 nő létezik, a többi meg az árnyéka... Hát ha nem tudta azt megbecsülni, öregedjen meg egyedül, ne más nőket tegyen tönkre.
2020. márc. 1. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Sosem leszel boldog mellette, sosem lesz elégedett veled, sosem fog önmagadért szeretni. Kell ez neked? Nem hiszem.
2020. márc. 1. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Ehhh :)

Lapát!

2020. márc. 1. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Az rég baj, ha nem tetszik az, aki vagy. Ne hagyd hogy megmondja, hogy hogyan kéne öltözködnöd, csakis önmagadra hallgass. Szerintem nem kell sok és kibújik a szög a zsákból, hogy túltette-e magát az exén, de gyanús, hogy nem.
2020. márc. 1. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Aki át akar formálni, azt hanyagolni kell. Olyan szépen leépíti az önbizalmad ha maradsz, hogy magadra sem ismersz.
2020. márc. 1. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Dobd ki, de azért előtt vehet neked egy csini kabátot,ha ez a mániája. Azt hiszik ezek ingyen van a lufimell, meg a minőségi ruha.

Különben lehet nem kell kihívóan öltöznöd, hanem az elegánsabb is megtenné neki.

Ja, póthajat is vehet neked! Mert az exének tuti az volt, ezeknek mindig van.

2020. márc. 1. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!