Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nők, mit szólnátok, ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők, mit szólnátok, ha a férfi jól keresne, de először a szüleinek szeretne lakást venni (mert most önkormányzati putriban lakunk), és csak aztán közöset 3-5 év múlva?

Figyelt kérdés

A szüleimmel régóta önkormányzati lakásban lakunk (penészedik, ablakok rosszak, szomszédok problémásak), így amikor vállalkozni kezdtem, megígértem otthon, hogy innen költözünk, mert veszek egy normális lakást.


Van barátnőm, és persze jó lenne összeköltözni... mennyire probléma, ha nem jövőre, hanem 3-5 év múlva lenne saját lakásunk, mert előbb a szüleimről gondoskodnék?

27/F


2019. dec. 20. 20:48
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
0%
Mondanám, hogy trendi, és roppant rendes az ilyen. De a nők ha ezt meghallják, mivel 10 per 9 önző, így ott hagyna rögtön.
2019. dec. 20. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

Komolyan, ezt miért nem vele beszéled meg? Itt hiába kapsz bármilyen választ is, értéktelen lesz a ti életetekkel kapcsolatban.


Szép gesztus, amit a szüleiddel teszel. Nekik egyébként erről mi a véleményük? Biztos, hogy el szeretnének költözni? Szerintem egy szülő inkább azt mondaná, hogy költsd magadra és a jövődre. De tényleg, ők mit szólnak ehhez az ötlethez?

És csak úgy nem mellékesen hitelt is fel lehet venni, ha a pároddal össze akartok költözni és amit törlesztetek az a saját lakásotok ára lenne.

2019. dec. 20. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
minek van neked barátnőd, ha nem vele beszélgetsz?
2019. dec. 20. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
98%
44% Ja azért ápolják főleg a nők az idős szüleiket, az anyósukat, apósukat, mert önzőek...
2019. dec. 20. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
90%
Kérdező, szerintem szép dolog, és logikus is, de tényleg barátnődet kéne megkérdezni.
2019. dec. 20. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
25%

Szerintem ez nagyon rendjénvaló terv! Ha van ennyi pénzed, hogy megteheted, akkor nyilván ne hagyd a szüleidet a penészlyukban.


2019. dec. 20. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

"Szüleim véleménye." - Természetesen mondják, hogy magammal törődjek, de... a szüleim :) Egyrészt rosszul érezném magam, hogy otthagyom őket, másrészt én amolyan nagy túlélő vagyok, aki mindent megold.


"Miért nem a barátnőddel beszéled meg?" - Egy helyen dolgozunk, még nem került szóba az összeköltözés, se a saját lakás... és mielőtt felhoznám a témát, gondoltam itt érdeklődök az általános hozzáállásról :)

2019. dec. 20. 21:12
 8/15 anonim ***** válasza:
73%

És a szülei mit csináltak az életükben abban az aktív 30 évben, amikor dolgoztak minimum? Én ezt nem tudtam felfogni párom anyjánál sem. Az én szüleim tudtak bánni a pénzzel, meg is van az eredménye két lakás és három telek formájában. Hogy valaki elkur 20 éves korától 50 éves koráig 30 évet és egy lakást nem tud felvillantani, az nem normális dolog. Szép dolog, ha az ember gondoskodik a szüleiről, én is fizetem anyukám napi kiadásainak jó részét, mert már én vagyok, aki többet keres. De megdolgozott érte, adott lakást a gyerekeinek és magának is még életében... Ez a minimum részemről ezek után.


Egyébként ettől elvonatkoztatva, a páromnak sincs lakása meg úgy semmi a nevén az említett anyja pénzkultúrája miatt. Hozzám költöztünk, így ez nem zavar. De nem is pénzeli az anyját, hanem közösre gyűjtünk. Leakasztott a volt férjéről 12 millió forintot elégedjen meg azzal. Hogy el utazgatta, az nem a mi bajunk.

2019. dec. 20. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
91%
Ha lenne párom, akkor arra költené a pénzét, amire szeretné, nem kellene engedélyt kérnie tőlem. Ha komolyra fordulna a kapcsolatunk és hajlandó lenne egy albérletet, vagy legalább egy kiadó szobát fizetni velem felesben az alatt a 3-5 év alatt (vagy a plusz kiadás miatt akár egy kicsit tovább), hogy huszonévesen ne kvázi tini kapcsolatban legyünk anyu-apunál lakva, akkor egy szavam sem lenne.
2019. dec. 20. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
86%

szerintem nem kell foltetlen neked fizetni az egesz osszeget hanem pl.a felet te a masik felet a szuleid.

Es igy korrekt.

Mert amihez ok is hozzajarulnak azt ok is jobban ertekelnék.

De szituációtól is fugg.En kb.igy.csinalnam

2019. dec. 20. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!