Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Csak nekem tűnik úgy h addig...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak nekem tűnik úgy h addig tartanak a párkapcsolatok amíg az egyik fél nem talál egy jobb párt magának?

Figyelt kérdés
Mert én így látom sajnos, de akkor meg mit ugat mindenki itt a nagy szerelemről? :)
2010. júl. 24. 17:59
 1/5 anonim ***** válasza:
40%
Ne általánosíts mert kitépem a lelked..
2010. júl. 24. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
hahaha gyökér vagy, és még nem voltál szerelmes
2010. júl. 24. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Ez logikus, hogy addig tart. Mivel ha találsz jobbat, akkor már nem is szereted. Amíg szerelmes vagy nem találsz nála jobbat. :)
2010. júl. 24. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Én kicsit máshogyan fogalmaznék. Addig tartanak általában a párkapcsolatok, ameddig mind a két fél elégedett a kapcsolattal. Jó esetben amíg ez adott, addig nincs félre nézegetés, és nem kutat senki másik után.


Annak meg, hogy sokszor az elégedettség megszűnik, számtalan oka lehet. Nem feltétlen egy harmadik személy az ok.

2010. júl. 24. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

én is úgy vettem észre hogy csak addig tartanak a kapcsolatok:P

Nekem fél év után annyit mondott a lány hogy megismertem 2 hónapja valakit és hát vele vagyok és mi már csak barátok legyünk... erre teljesen ledöbbentem hiszen én mindent megetettem érte rengeteg időt voltam vele és szerettem őt... ő meg csak így szakított...

19/F

2010. júl. 24. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!