Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Az ex legújabb agymenése!...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az ex legújabb agymenése! Mehet táppénzre vele?

Figyelt kérdés

Az ex legújabb agymenése ,hogy párom menjen táppénzre a gyerekkel, mikor az mehet aki a nevelő fél és ő vele él egy háztartásban

Nálunk csak láthatás van.



2020. márc. 3. 12:30
1 2 3
 1/23 A kérdező kommentje:
Kiírják vele egyáltalán így ? Hogy nem ő a nevelő és nem Is élnek egyháztartásban
2020. márc. 3. 12:34
 2/23 anonim ***** válasza:
87%
Biztos, hogy nem írja így ki a gyerekorvos csak az együtt élő szülővel.
2020. márc. 3. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 A kérdező kommentje:
Énis így tudtam akkor felesleges vergődnie miatta. Köszönöm a megerősítést.
2020. márc. 3. 12:37
 4/23 anonim ***** válasza:
39%
Gondolom beteg a gyerek, de kit érdekel? Éljétek vígan az életetek, eszedbe se jusson, hogy esetleg elvállalhatná a gyereket az apja is. Megcsinálni könnyű volt, felelősséget vállalni meg nem tud érte. Szánalom.
2020. márc. 3. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A kérdező kommentje:

Ha nem lehetséges táppénzre mennie akkor mégis hogyan?

Közben az orvos is visszahívott ,elvált a külön élőnek csak a nevelő félt veheti fel táppénzre.

Ha a szülők együtt vannak házasok akkor mehet anya -apa is.


Ez a szabály nem lehet mást tenni!!

2020. márc. 3. 12:47
 6/23 anonim ***** válasza:
13%
Figyelj kérdező, ha valamit meg akarok oldani, megoldom. Főleg ha a gyerekemről van szó.....gondolom a párodnak van szabadsága is.....
2020. márc. 3. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 A kérdező kommentje:

Szabadságot előre be kell írnia , elhajtotta a főnöke.

Már ebbe belement volna,hogy oké akkor táppénz de mint kiderült ezt meg nem lehet ( én is így tudtam előtte is )

2020. márc. 3. 12:58
 8/23 anonim ***** válasza:
46%

Én úgy tudom, hogy rendkívüli szabadságot kivehet, és erre indok lehet az, hogy beteg a gyereke. Mindegy, hogy most ő neveli vagy sem.

[link]

Vagy irassa ki magát! ha normális a dokija, akkor megteszi. Annó mikor az ikreim születtek, és az egyiket műtötték, a másikra meg nekem kellett vigyázni, viszont év végén nekem már nem volt elég szabim, akkor megbeszéltem a szitut a dokival és kiírt, egyébként nem vagyok notoríus táppénzes ezért sem hazudoztam neki. De még a csopinak sem, és ő is megértette a dolgot.

2020. márc. 3. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:

Szabadságot nem adnak neki azt mondtak a rendkívüli h haláleset esetén jár.

Nah mindegy ez van.

2020. márc. 3. 13:26
 10/23 anonim ***** válasza:
62%

hmm az ex neveli a gyereket akinek te az apja vagy

ha jól értem

és a jelenlegi párod menjen táppénzre a beteg gyerekkel ?

neki nem írjak ki és már neked sem !

csak az ex mehet táppénzre.

2020. márc. 3. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!