Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Leszbikus élettársi kapcsolat!...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Leszbikus élettársi kapcsolat! Csajok, akiknek már volt ilyen, milyen volt? Hogy rendeztétek meg?

Figyelt kérdés

Az lenne a kérdésem lényege hogy mire lehet számítani? Milyen volt a műsor, honnan választottatok idézetet, milyen zenét kértetek? Anyakönyvvezetőnél ugyanúgy kérheted a szép díszítést, a virágokat, gyertyagyújtást, a műsort mintha esküvő lenne? Mennyire voltak együttműködőek? (ugye nem fogják életem legszebb napját elrontani homofób megnyilvánulásokkal vagy hozzáállással..?) Utána hol tartottátok a lagzit? Étterem, ilyesmi? Esküvői torta? Vőlegény menyasszony marcipánfigura helyett menyasszony - menyasszony lehetséges? :) Hol lehet ilyet beszerezni / csináltatni?


Köszönöm ha válaszoltok!


2010. júl. 19. 19:48
 1/6 anonim ***** válasza:
75%
most erre készülsz?
2010. júl. 19. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem vagyok érintett, de ezt ugyan úgy megtarthatod, mint egy esküvőt. Ha úgy szeretnétek, ugyan úgy készülhettek erre. Minden, amit leírtál, az mehet úgy :)

A marcipánfiguránál arra gondoltam, hogy rendelni biztos lehet valahonnan, de ha nem találtok ilyet, akkor azt is meg lehet csinálni, hogy vesztek két hagyományos menyasszony vőlegényeset, szétszeded óvatosan, és a két menyasszonyt összerakod (összeragasztod cukros vízzel), de ha a cukrásznak odaadod, aki a tortát csinálja, akkor ő is biztos meg tudja csinálni.

2010. júl. 19. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

"Anyakönyvvezetőnél ugyanúgy kérheted a szép díszítést, a virágokat, gyertyagyújtást, a műsort mintha esküvő lenne?"

Bocsi, de ezt most nem teljesen értem, ugye rendes esküvőt nem tarthattok (tehát nem házasodhattok törvényesen), de akkor miért kell anyakönyvvezető, valami fogadalom féle is létezik, vagy hogy megy ez?

2010. júl. 19. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Találtam egy interjút, leírást egy magyar leszbikus pártól:

[link]

2010. júl. 19. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

20:03-asnak:

Ha _regisztrált_ élettársi kapcsolatról van szó (meleg, leszbikus, heteró), anyakönyvvezetőre van szükség, mert hivatalossá válik a partnerek kapcsolata, egy bizonyos jogi kötelék is kialakul.

2010. júl. 19. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

ma 20:03 vagyok

Értem, köszi. :)

2010. júl. 19. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!