Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Segitenetek? Nem ertem magamat

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Segitenetek? Nem ertem magamat

Figyelt kérdés

Egyutt elunk, szep nyugodt kapcsolat ugy gondolom hogy szeretjuk egymast.



Gyakran erzem azt magammal kapcsolatban, foleg hogy gyakran votam/vagyok is itthon munkahelyembol kifolyolag ami vagy volt vagy nem volt inkabb nem volt) nagy uresseget a szex irant a parommal kapcsolatban. Kivanom ot si meg a szexet is mert nincs vele problemam, jo egyutt. De korabban volt egy ilyen szxr idoszakom hogy allandoan elaludtam nem talaltam ugy a magam kis lelkivilagat hova tenni... ilyen nyeszleg hangulatban voltam es talan 2-3 szor szexeltunk, es veszekedtunk mert ram nem ez a jellemzo es furcsallta h elalszok es azt gyanitotta h biztos felrejarok meg ezt a nyeszlett hangulatomat is mert alapbol egy pezsgo vidam no vagyok, kisugarzassal amit akkor es most is nagyon hianyplok magambol mert nem ilyen vagyok...


Most ugyanez az erzes van rajtam egy hete kb 5-6 napja nem szexeltunk es megbeszelni sem tudom vele egyenlore mert nem tudom elmondani h neki h mit erzek vagy mi a gondom azon kivul h nem szexelunk?

Uresseget erzek ezzel kapcsolatban........

Melle el is alszok megint rogton ha mikor mar eroszakos vagyok ezzel az erzessel es kirangattam paromat a jatek elol odabujik hozzam csokolgatnam de nem erzem azt a huzoerot es be is alszom....



Nem tudom h elmondani de nem a parommal van gondom h nem vonzodnek hozza hanem ezzel az erzessel es nem tudom miert jon ez elo idonkent de valoszinu az oka h itthon vagyok nem jarok el, munkat keresek..

korabban nagyon erosen ez osszel jott elo bennem.....


Most itt van az ejszaka kozbe, es mar direkt felbxszom magam legszivesebben felebresztenem mert napok ota gyotornengem ez ah egesz semmie rzes de nem tudom elmondani neki h mi hisztit meg nem akarok csapni....



Segitenetek kerlek h ez egyaaltalan mi??

Mert felemeszt, es nem akarom h a kapcsolatomat is tobkretegye.... nap kozben 2-3 szor masztizok es este mikor hazaer a parom kivannam ot is de ahogy fentebb is irtam egyszeruen nem erzem azt amit kene !!magamban!! .


2020. márc. 4. 02:27
 1/4 A kérdező kommentje:
Azt is leirnam ha befolyasol valamit h tobb mint feleve vagyunk egyutt de kezdetek ota egyutt elunk
2020. márc. 4. 02:30
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Depresszios vagy. A munkatol es stressztol kimerultel. Szerintem nem jarsz futni vagy tancolni stb,ahol levezeted a feszultseget es kiizzadod a mereganyagokat!
2020. márc. 4. 02:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
IgazaD van mert tenylegNem, de a jo ido ahogy jott elmentem jarkalni biciklizni nagyon jo erzes volt allandoan csak vigyorogtam ahogy maskor is.. de betudtam annak h kisutott a nap a hosszu szurkeseg utan..
2020. márc. 4. 03:05
 4/4 A kérdező kommentje:

Utana olvastam ennek es nem a googlebol doagnosztizalom magamat de azinte az utolso szoig minden igaznak bizonyult:( es parom is szovatette mar ahozzaallasomban hogy nem jo az amerre haladok....

el vagyok keseredve a munka miatt nagyon sajnos...

Jelentkeztem tanfolyamokra de azok kesobb indulnak meg..

2020. márc. 4. 03:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!