Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem értem magamat, masokkal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem értem magamat, masokkal is van ilyen?

Figyelt kérdés
16 eves vagyok és nem tudom én se h mi van velem,azt erzem h senkinek se vagyok jo/megfelelo.Vannak barataim meg minden csak szinte mindenkinek van baratja/baratnoje.Es amikor egyedul vagyok sokszor csak sirok,mindenkinek azt mutatom persze h jol vagyok meg mosolygok de kozben meg olyan uresnek erzem magam.En is szeretnem ha lenne egy baratom,mert mar tenyleg nagyon hianyzik valaki akivel egyutt lehetek,ehhez meg csak plusz h utoljara a fiu jol atvert szoval nem jott ossze a dolog.Pedig igazabol nem vagyok csunya sokan mondjak h csinos vagyok.Errol senkinek nem beszelek,mert nem is tudom miert.Egyszeruen mikor egyedul vagyok(meg este) folytogat a siras.Mas erez igy?mit javasoltok?
2014. okt. 24. 21:24
 1/6 anonim ***** válasza:
Veled vagyok. Akár fiú akár lány vagy=/ Én pl. versenyszerű sporttal túlléptem ezen.
2014. okt. 24. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én értelek. Megfelelési kényszered van, amit ez a beteg társadalom alakított ki nálad.
2014. okt. 24. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nyugi, eljön majd a Te időd is...eljön a srác aki szeret és akit Te is szeretsz...Tudom, hogy szar érzés egyedül lenni társaságban, ahol mkinek megvan a párja...de most ez van sajnos. Majd lesz ez jobb is! Fel a fejjel! 25 L
2014. okt. 24. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Remelem tenyleg hamar eljon:')

A barataim azt mondjak h elvezzem az eletet es "kavargassak" de nekem ez nem megy,nem tudok olyannal lenni akit nem ismerek.A bulikba pedig a legtobb ember haaat..nem jozan

2014. okt. 24. 21:36
 5/6 anonim válasza:
:) Sose más útját akard járni ! Az hogy most egyedül vagy az nem jelenti azt hogy soha nem is lesz párod !!! Foglald le magad ha egyedül vagy olvass valami építő jellegű könyvet ! Ha gondolod küldök át néhány jó könyvcímet :) Én talán mindig úgy fogtam fel azt az időt még nem volt párom hogy ezt az időt most magamra kell fordítanom ! Csinálj olyan dolgokat amit sosem próbáltál és érdekel ! Legyen akár sport amivel fejleszted magad amivel még jobb lehetsz mint más ! Csinálj valami olyant amivel növeled az önbizalmadat ! De azt úgy csináld hogy abban te legyél a legjobb !!! Szurkolok :)
2014. okt. 24. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
És magadnak akarj megfelelni SOSE MÁSOKNAK !!! Ettől vagy egyedi ettől vagy más mint mások :)
2014. okt. 24. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!