Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy tudnám elérni, hogy ne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy tudnám elérni, hogy ne akarjon vele barátkozni?

Figyelt kérdés

Mellőzzétek kérlek a negatív megjegyzéseket!

Párom baráti társaságában szakított egy pár, a nő egy kígyó, panaszkodós, kiskirálynő, katasztrófa. A páromnak jó ivócimborája. Ma megtudtam, hogy sajnálatátfejezte ki a párom felé h a szulinapjára nem hívta meg, pedig nem is terveztük, ez olyan álszentség. Mondtam páromnak h miert kamuzik neki, miért akar vele jóban lenni, nem értem és összevesztünk. Nem akarok egy ilyen helyzet miatt vele veszekedni, de hogy szerelhetném le lassan? Nem vagyok játékos, most mégis ugy érzem kell.


2020. márc. 5. 12:44
 1/6 anonim ***** válasza:
75%
Sehogy. Semmi jogod beleszólni, hogy kivel barátkozzon, akkor se, ha neked nem szimpatikus az illető. Megpróbálhatsz vele beszélni, kifejezheted a véleményed, de nem várhatod el, hogy ne barátkozzon valakivel csak azért, mert neked ez nem tetszik. Nem a kutyád, hanem a párod.
2020. márc. 5. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
De ő is belatja h az a nő katasztrofa, mégsem küldi el melegebb éghajlatra, hanem puncsol neki. Megkérdeztem h zsarolja-e a nő valamivel , amin kiakadt,úgyhogy nem tudtam meg. Olyan mint egy csicska. És én elfogadó ember vagyok,sosem volt még nőkkel veszekedésem vagy problémám, de ez ellen kuzdeni akarok. Ha szoba kerul, akkor csak szánalommal beszéljek róla vagy nevessem ki, vagy hogx álljak hozzá, hogy a páromban lassan kialakuljon egy ellenérzés a nő felé? Végső esetben bekavarhatok, lenne mivel, de nem szeretném felfujni, hogy ő legyen megint a kozeppontban.
2020. márc. 5. 13:25
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem igazán értem, hogy minek akarsz bekavarni. A párod gondolom nem akar a társaságban felesleges feszkót, neked senki nem tart pisztolyt a fejedhez, hogy barátkozz vele, akkor meg mégis mi a szarnak húzod fel így magad a semmin? Akármit is mesterkedsz, azzal csak szánalmassá teszed magad és lesüllyedsz a nő szintjére, ha nem mélyebbre. Kell ez neked?
2020. márc. 5. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
A nő most nincs a társasagban, sokkal nyugodtabb minden, tetszik mindenkinek. Tehát a feszkó elkerül, mégis hivogatja a páromat és cseszteti, ő meg bepuncsol egy kamu dologgal. Konfliktuskerülés oké, de én szeretném ha a párom nem puncsolna, emiatt ki szeretném alakitani benne ezt.
2020. márc. 5. 13:42
 5/6 anonim ***** válasza:
76%

Nem fogod tudni kialakítani ezt benne. Ha őt nem érdekli, milyen alakokkal keveredik össze, az az ő dolga. Egyszer, kétszer érdemes megemlíteni, ha nem fogja fel, nem változtat, akkor neked kell eldönteni, hogy megvárod, amíg neki is elege lesz az illetőből (ha egyáltalán valaha eljut erre a pontra), vagy lelépsz.

Kavargatni, szidni, áskálódni felesleges, magadról állítasz ki bizonyítványt. Nálunk is van olyan ismerős, akit én nem viselek el, mert 25+ létére egy 15 éves kis fruska szintjén van. Nem féltékeny vagyok, semmi ilyesmi, csak vállalhatatlanul viselkedik (Pl volt, hogy eltűnt 2 órára iratok, minden nélkül, majd mikor visszatalált előrángatott egy Tinderes randit abba a társaságba, ahol ott volt az exe is. Csóri srácot otthagyta a francba, az exével közben drámázott. Grillpartyn összekavart egy másik sráccal, akit akkor ismert meg. Koncerten x pasinak kellette magát, aztán hisztizett, hogy nem tudja őket lerázni, valamelyik srác a társaságból segítsen már neki -normális srácok voltak amúgy, nem erőszakoskodtak. Meg volt még pár ilyen húzása). Részemről párom találkozhat vele, de megmondtam, hogy nekem ne panaszkodjon, hogy megint idióta a csaj, és én nem akarok vele találkozni. Jobban is el tudom tölteni a szabadidőmet, mint egy ilyen társaságában. Vagy engedd el te is így, ahogy én teszem, vagy keress olyan pasit, aki jobban megválogatja az ismerőseit.

2020. márc. 5. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Ajh, ezt nem értem. Van, amit el tudok érni öntudatlanul. Gondolkozik, hogy elmenjen valahova. Én mondjuk nem szeretném. Váltunk 2-3 mondatot és azt dönti el h elmegy. Na. Csak van hatásom rá! Forditott pszichologia kell ide?! Vagy ha nem véleményezem, akkor nem befolyásolom legalább nekem nem tetsző irányba akaratom ellenére... Próbálom megérteni :::!!!
2020. márc. 6. 14:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!