Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy tudnám elérni, hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy tudnám elérni, hogy a párom újra megkívánjon? L

Figyelt kérdés

Már 3 hónapja nem kíván...

Önbecsülésemet is lerombolja, pedig tudom, hogy az alakommal semmi probléma nincsen. De ő mégsem kíván meg. Szépen lassan csökken az együttléteink száma, most tartunk heti 2-nél, de azt is úgy kell kierőszakolni belőle, ő ritkán kezdeményez. Persze beszéltünk már róla, hogy nem jó, de semmi változás. 2 és fél éve vagyunk együtt.



2020. jan. 27. 15:47
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
Milyen megoldást kerestetek eddig?
2020. jan. 27. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
19%

külső elváltozásaid vannak?


attól, hogy szeret még nem áll fel...

2020. jan. 27. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
66%
Sehogy. Ha már most ekkora a baj, mi lesz 25 év múlva? Ne pazarolj rá több időt, a hiba nem a te készülékedben van.
2020. jan. 27. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
91%
Belenéztél már a telefonjába? Nem lehet hogy van valaki más?
2020. jan. 27. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:
#1 megbeszéltük hogy próbál változtatni valahogy, éreztetni velem hogy kellek neki. Apró csókok, simogatás stb. Ez ment is kb 3 napig de ennyi. Egy hétig még ment a szex dolog is, aztán nem. Tudom, hogy ezt nem lehet erőltetni, de már 3 hónapja téma nálunk hogy miért van ez, de nem tudja.
2020. jan. 27. 16:02
 6/20 A kérdező kommentje:
#2 nincs semmi külső elváltozásom. Mondom, a külsőmmel semmi gond nincs, sok lány meg is irigyel érte.. Ha nem szeretne akkor is felállna neki, volt már jó pár egyéjszakás kalandja..
2020. jan. 27. 16:04
 7/20 A kérdező kommentje:
#4 nem néztem bele, de erről is beszéltünk. Elvileg nincs senki. Ha lenne akkor is folyamatosan törölné ki a telefonjából a beszélgetéseket.
2020. jan. 27. 16:06
 8/20 anonim ***** válasza:
39%

#4-es vagyok

Ha az elmúlt 2 évben nem volt rá jellemző ez a dolog, szeretett sokat szexelni, de 3 hónapja valami különös ok folytán egyáltalán nincs kedve, az sajnos elég gyanús.

Valahogy próbáld meg megnézni a telefonját.

2020. jan. 27. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
63%
Sokszor pont az öli meg a vágyat, hogy ki van erőszakolva.
2020. jan. 27. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:
#9 nem volt kierőszakolva, két hónap után hoztam fel a témát.
2020. jan. 27. 17:45
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!