Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Összejöjek vele? Szeretem, de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Összejöjek vele? Szeretem, de úgy érzem, ha összejövünk a legjobb barátom emlékébe taposok.

Figyelt kérdés

A legjobb barátom 16 évesen, 5 éve meghalt egy balesetben. Az ő hugába lettem szerelmes és az érzés kölcsönös. Nagyon aranyos lány és már beszélgettünk is az érzéseinkről.

Ha a barátom élne, akkor odamennék hozzá és megbeszélném vele mit érzek a huga iránt. Ha azt mondaná nem szeretné megérteném. Ha azt mondaná rendben, akkor lenne a legjobb.

Lehet hülyén hangzik, de kimentem a sírjához és ott elmondtam neki mindent. Igazából azt reméltem, hogy kapok vmi jelet, de nem kaptam. Nem tudom mit csináljak.

én 21/F és a lány 17


2010. júl. 24. 21:09
 1/8 anonim ***** válasza:
Miért gondolod, hogy a barátod nemet mondana? Talán te valami nagy nőcsábász vagy, akitől óvnia kellene a hugát? Ha ti szeretnétek kapcsolatot, nem hiszem, hogy a barátod nemet mondana. Aztán lesz, ami lesz... Ez az élet rendje, szerintem meg kell próbálnotok, ha tényleg komolyak az érzéseitek.
2010. júl. 24. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nem vagyok nőcsábász. Valószínű igent mondana, de megbeszélném vele.
2010. júl. 24. 21:25
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
arra nem gondoltál, hogy lehet 'ő küldte ezt az érzést' nektek, hogy ha már ő nem, akkor te vigyázd és szeresd a húgát helyette.. 23L :)
2010. júl. 24. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Erre még nem gondoltam
2010. júl. 24. 21:41
 5/8 anonim ***** válasza:
Ne izgulj....Biztos nem ellenezné:) csak legyél jó a lányhoz és becsüld meg:) akkor neki sem lenne ellene kifogása biztosan:)
2010. júl. 24. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Én is teljesen biztos vagyok benne, hogy örülne, hogy egy ilyen jó barátja szereti, vigyázza ezentúl a húgát. S azt szeretné, hogy legyetek nagyon boldogok!
2010. júl. 25. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

A legjobb barátod volt... Szerintem ha élne örülne hogy Te vagy a pasija a húgának nem pedig egy idióta...

És ha szeretitek egymást a lánnyal, azzal nem taposol az emlékébe!

Remélem segítettem!

17/F

2010. júl. 27. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 BlacktigerXXX ***** válasza:
Csak egyet érteni tudok az előttem szólókkal
2010. júl. 27. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!