Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tanácstalan vagyok, elkeserede...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tanácstalan vagyok, elkeseredett és nagyon magányos a kapcsolatomban. Aki járt már hasonló cipőben hogy oldotta meg az életét?

Figyelt kérdés
9 éve vagyunk együtt a párommal. 20 év a korkülönbség, én 25 vagyok. Van egy 3 éves lányunk. Ő egész nap csak megy, csinálja a dolgát (mindig van valami) és külföldön dolgozik egy hónapban 2-3 hetet. Amikor itthon van akkor is a lanyunkkal foglalkozik inkább. Látom H nem érdekli H velem mi van. Teljesen hideg. Magától nem ölel meg, nem közeledik felém. Soha nem mondja H szeret. Abszolút semmi közeledés. semmi nem jó neki amit csinálok. Nem tetszem már neki, tudom mert folyton kritizálja a külsőmet is ami megváltozott a szülés óta és teljesen meg nem állt vissza a régi állapotára. 15kg plusz van rajtam, 85kg vagyok és 172cm. Többször mondtam neki mondja meg ha nem akarja folytatni. Nem mondja ezt de tudom h csak azért mert tudja h még nincs munkám, jelenleg tanulok a szakmámban pedig kb fél év mire el tudok majd helyezkedni. Anyuekhoz mehetnék de érdekes a kapcsolatom velük. Én szeretnék lépni. Nem bírok így élni. Minden nap tonkremegyek attól ahogy rámnéz, attól H mennyire nem érdeklem, és az állandó kritikáktól. Nekem ő volt a nagy szerelem és ha nem így állna a dolog részéről akkor soha nem hagynám el de ezt így nem bírom. Nem tudom h fogok élni nélküle mert eléggé függök tőle mind anyagilag illetve a 3 éves lányunk miatt is. Nem tudom, aki így járt mint én az mit kezdett magával? Segítsetek légyszi!

2020. márc. 5. 21:24
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem mentem a híd alá, de dolgoztam a jövőmön. 3 éve dolgozok rajta, gyesen voltam még akkor, azóta háromszorosa a fizetésem és azt hiszem, most már közeleg az idő a különválásra. Nekem nincsenek szüleim, akikre számíthatok, viszont van egy házam. De akkor is ésszel kell csinálni, mert a gyerekről gondoskodni kell. Nyilván számítok a párom anyagi támogatására a jövőben is, hogy mindent megadhassak a gyereknek és nem szándékozom az apja ellen hangolni, közösen fogjuk nevelni. Attól még, hogy ketten már nem működünk, a gyerekünk a mindenünk.
2020. márc. 5. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Kezdj magaddal valamit ha a 9 év alatt nem voltál képes.

Elmesz dolgozni, ha már úgy van hogy fix a meló akkor kitartó leszel, dolgozol, és elmentek albérletbe.

Szüleidhez mennél azzal csak őket farasztanad.

Legyél önálló és felnőtt mer hiába van gyereked, agyilag te is gyerek vagy még mindig.

Idővel lehet találsz mas pasit aki itthon dolgozik és akivel működnek majd a dolgok.

2020. márc. 5. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Elnézést, a leírásban azt elfelejtettem megemlíteni, hogy a gyerekünk születése előtt míg gimnáziumba jártam (16-18eves koromig) diakmunkaskent dolgoztam, ezt követően pedig a terhesség 5.honapjáig vendéglátásban dolgoztam és elég jól kerestem 3-400 ezer Ft havonta. albérletben éltünk. Szóval nem volt ez mindig így,viszont a vendéglátás már nem jöhet szóba a gyerek mellett. Ejszakazas stb.. ezért a gyed ideje alatt úgy döntöttem tanulok amíg a gyerek nem megy óvodába.
2020. márc. 5. 22:16
 4/7 anonim ***** válasza:

Jó. Akkor adott az élethelyzet:

- havonta 3 hét külföldön, egy hét itthon. Ami tulajdonképpen láthatás a közös gyerekkel

- tőled elhidegült

- te még gyed-en, de nagyon okosan, tanulsz.

- jövőre ovi.

- mármost keress munkát, hogy tanulás mellett önállósulni tudj.


Szembe kell nézned a valósággal: ha a párod nem veled, akkor az azért van, mert mással igen.

Van egy külön élete, ő már csak a gyerekéhez jár haza. Eltart téged is, mert a gyereketeket nem veszélyeztetheti.


Hogy mi lehet az oka, ti tudhatjátok. Van, amikor a nagy korkülönbség, generációs különbségek. Sokszor olyan apróságok adódnak össze, melyeket észre sem veszünk, de egyszer csak ősszeadódnak, s egy nap arra ébredünk, hogy vége.


És nem feltétlenül lehet fiatalabb és/vagy szebb, szexisebb, csinosabb. Lehet valami plusz, ami a ti kapcsolatotokból hiányzik, sem te, sem ő nem tehettek róla.

Lehet, a kapcsolatotok a férjed munkaformája miatt is kiüresedett. Lehet, hogy már régóta tudja, hogy nem illetek össze, de a gyerek miatt kitart.


Szedd össze magad. Ülj le vele, feltétlenül tisztázzátok. De te készülj fel arra, hogy ki fogja mondani.

Fel kell nőnöd= egy egészséges férfi, aki szeret, alig várja, hogy hazaérjen három hétvután ugrik az ágyadba! Sőt, ha teheti, kivitet magához benneteket, mert mindketten hiányoztok neki, nemcsak a gyereketek.


Neki már minden bizonnyal van egy másik élete, barátnője, vagy együtt él valakivel.


Tarts ki! Sok erőt kívánok! Tanulj, építkezz, önbizalom, állj a saját lábadra!

Egészen biztos, hogy a közös gyereketeket mindig támogatni fogja.

Előtted az élet.

2020. márc. 6. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Az utolsó vagyok.

Ne keseregj, savanyodj be magadba.

Járj tornázni. Van olyan is, ahova viheted a kicsit is. Mozogj, tartsd rendben a háztartást, aztán irány mindenféle gyerek foglalkozásokkal összekötött mozgásformák. Fogyj le.

A lelkiválság nem kedvez a testsúlynak.

Gyakran elég, ha csak csökkented az adagot, de többet mozogsz.

A tanulmányaidat mindenképpen csináld végig, az egzisztenciád múlik rajta, azon meg a gyereked sorsa, élete.

2020. márc. 6. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

Budapesten minden önkormányzatnál van családsegítő szervezet.

ahol az ilyen párkapcsolatba beszorult anyákon, gyermekeken segítenek.

Természetesen nem pénzzel.

Először a helyzet értékelésével, együtt gondolkodással.

Azután stratégia alkotás támogatásával.

Majd ha eléggé felkészültél - a válásban.

De a döntés és a felelősség végig a tiéd!

2020. márc. 6. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ideje lenne elszánni magad a felnőtt életre...anno 16 évesen összeálltál egy 36 éves férfival és azóta nem nagyon tettél semmit az önállóságod megszerzéséért és megtartásáért... lépj, dolgozz,stb...és ha ez megtörténik a párod is más szemmel fog rád nézni..vagy szét tudtok válni anyagilag is...
2020. júl. 18. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!