Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Férfi párotok/férjetek nő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfi párotok/férjetek nő testvére volt rossz hatással az életetekre? Mit tettetek?

Figyelt kérdés

Húga vagy nővére,sógornő. Megfogtam az Isten lábát,hogy messze van és alig van kapcsolatunk vele vagy nekem kellene dolgoznom a szorosabb viszonyon..? Szerintem ez nem az én dolgom, hasonló helyzetben lévők meg tepernek a nagy összhangért. Mindig illedelmesek vagyunk egymással de sz@rik a páromra és rám. Valahol azt érzem jobb ez,mint egy minden lében kanál sógornő. Akármennyire erőltetem nem kedvelem, de mindig kedvesek vagyunk egymással abban az évi 3x 1 órában. Párommal telefonál vagy ír évente kb 6x -7x.




2020. márc. 9. 12:38
 1/4 anonim ***** válasza:
Az exem nővére egy igazi aranyásó hülye k**va. Amikor kiderült hogy össze akarunk házasodni, akkor a hátam mögött elmondott mindennek (egyszer találkoztam vele 1 órára kb). Az a tipikus rosszindulatú, hazudozó, unatkozó fajta 'nő'. Neki kb abból áll az élete hogy elvetette magát egy ronda de gazdag csávóval, sorra szüli a gyerekeket, hogy véletlenül se kelljen dolgozni menni... Az egész családja ilyen volt. Örülök hogy évek óta egyikhez sincs közöm.
2020. márc. 9. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
10%
#2 Júj de ocsmány dolog az irigység 😜😱😨
2020. márc. 9. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Az ég világon semmi bajon a nővérével, szerintem neki sincs velem.

Évente 5-6x találkozunk családi összejöveteleken, max váltunk pár szót aztán ennyi

2020. márc. 9. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Közvetlenebb viszony így köztünk sem alakulhatott ki. Én örülök,hogy nagy a távolság köztünk KM-ben :D később még nagyobb lesz. Nincs alkalom/lehetőség a nézeteltérésre,ha meg sem osztjuk egymással. Az taszít,hogy nagyon gáz a párommal olyan felszínesen szereti így szereti úgy, közben mindenki előrébb van nála még a macskája is. Vagy bármi. De annál jobb mintha 6 gyerekkel beállítana gyakran..
2020. márc. 9. 15:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!