Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Rossz időszak van az életében,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rossz időszak van az életében, ezért most nem akar találkozni. Azt mondta, adjak neki 2 hetet kb (de közben beszélünk telón és azt mondta látni is akar a 2hét alatt, csak egy pár napig nem. Ez miért lehet? Magyarázat lejjebb

Figyelt kérdés

Szóval egyetemre járunk és az utóbbi 3 hónapban nagyon elvesztettük mindketten a fókuszt,hajnal 3ig voltunk fent ,szinte együtt éltünk,együtt csináltunk mindent ,de ő hívott legtöbbször,és nem csak a szex miatt,hanem ,hogy együnk együtt ,nézzünk filmet stb...viszont a tanulásra és semmi másra nem fordítottunk időt,ami nem vezet jóra...Mivel ő sokkal racionálisabb,azt mondta,hogy ez ilyen formában nem mehet tovább.Viszont ma felhívott és nevetett meg viccelődött ,én meg bár tudom,hogy nem kellett volna,de pont egy rossz hírt kaptam előtte és nő létemre hirtelen olyan energiákat kaptam,hogy áthívtam volna magamhoz egy kis erre -arra.Aztán mondta,hogy dehát megbeszéltünk valamit.Amit tudok,de annyira sokszor voltunk együtt,hogy azt érzem,mint egy sportoló,hogy az izmaim nem tudnak csak így leállni....mondtam neki,hogy csak ennyi,ennyi ideje csak van.De azt mondta,nem csak ennyi lesz,ezt én is tudom,mert ő nem tudja megállni és hazamenni szex után,velem akar lenni,aludni,ölelni,beszélgetni és az egy nap lesz megint. Őszinte embernek ismertem meg,azt érzem,hogy szeret.Akkor tènyleg csak ez a rossz időszak van vele,vagy elbizonytalanodott?Mielőtt ezt mondta nagyon elkezdett velem tervezni,már úgymond túlságosan is,szinte levegőt nem tudtam már venni(mondhatni kicsit sok volt),lehet hogy megilyedt az érzéseitől? Ma 5ször hívott egyébként😅 és holnap találkozunk az egyetemen is.Azt nem értem,hogy ennek mi értelme van,ha szeretünk valakit?!

Mikor viselkedik így egy férfi?


2020. febr. 26. 18:25
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Férfi nem viselkedik így. Ő még gyerek, max fiatalember.
2020. febr. 26. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
ja és neki nagyon fontos a suli,azt mondta,elvesztette a motivációt és vissza kell szereznie,mert nem tanult semmit.De ma hívott és ma sem tanult nélkülem...tudom,hogy rám gondol,szerintem ez az egyik -napról a másikra megszakítás hülyeség,az ami volt tényleg nem mehet,hogy100%ban csak együtt és az egész világgal nem törődünk,de nem tudom ez jóra vezet,vagy csak elhidegülünk...
2020. febr. 26. 18:30
 3/8 anonim ***** válasza:
84%
ez egy rakás baromság amit összehordott
2020. febr. 26. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Akkor miért hívogat? Ja ,de nagyon nehéz körülményei vannak,nem csúszhat el az egyetemen,mert neki akkor vége.És az utóbbi időszakban nyúzottak is voltunk nagyon,de én pozitív személyiség vagyok,ő meg pesszimista,nagyon sokat kesergett a sulival és minden nap elmondta,hogy tanulni kell,ez így nem mehet tovább...
2020. febr. 26. 18:40
 5/8 anonim ***** válasza:
79%
En tokre megertem nehez egy kapcsolatot mukodtetni fokent ga az elejen vagytok es suliban is teljesíteni. Ne legyetek ennyire egymásra tapadva mert nem jo,csuszni fogtok. Mindenki haladjon a munkajaval es csak megadott idopontokban hivjatok egynmast amikor mar aznap vegeztetek a minimummal.
2020. febr. 26. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Most akkor túl sokat tanultatok együtt és az a baj, vagy hogy nem tanult semmit?
2020. febr. 26. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Szerintem egyszerűen alakítsatok ki egy elfogadható rutint, ahol van elegendő idő is tanulni meg néha közösen programozni.
2020. febr. 26. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Most csúnyát mondok,de ne sértődj meg.Elképzelhetetlen számodra,hogy a farka helyett egy férfi az agyára is hallgasson?

Te magad írtad,hogy ha együtt vagytok akkor nuku tanulás.

Közben gyakran felhív.


Semmi nincs,csak szeretné befejezni a tanulmányait,és lehet hogy pont most kell neki az idő erre.

Ha nem érdekelnéd,akkor nem hivogatna.


Az sem lenne egy hátrány,ha a elméletek gyártása,helyett te is inkább azzal foglalkoznál,ami a feladatod.A tanulással.

Én nem tudtam beosztani az időmet,ami azt eredményezte,hogy vizsgák előtt álltam neki éjjel-nappal.Ilyenkor semmi se érdekelt.Kaja,pia,wc, volt csak a tanuláson kívül.Olyan voltam,mint a mosott sz.r.Ez egy rossz szokásom volt.Én ilyen hülyén oldottam meg,holott lehetett volna sokkal könnyebben is,ha következetesen beosztom az időmet.


Lesz rá alkalmatok,hogy együtt legyetek,nyugi.

2020. febr. 27. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!