Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szakított mégsem értem mi van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakított mégsem értem mi van ez mögött?

Figyelt kérdés
Lassan egy éve voltunk együtt,neki én voltam az első komoly párkapcsolata. Nagyon szerettem,és éreztem,hogy ő is. Szinte nem volt nagyon problémánk,szexuális életünk is nagyon jó volt.A családja problémás anyja,apja alkoholista. Kiegészítettük egymást én nyugodt türelmes lány vagyok,ő lobbanékonyabb alkat. Szakítás elötti napokban volt valentin nap. Nagyon sokat készült nekem. Napokig barkácsolt szervezte a orogramokat. Amikor,úgy volt,hogy lehet van egy betegségem halálra izgulta magát . Féltékeny is volt többször és mindig féltett. A családja,a barátai nem ismerték meg mióta velem van,soha nem gondolták,hogy ő ilyen is lehet. Aztán egyik napró a másikra,mintha elvágták volna. Elkezdett sírni,hogy nem tudja mit akar de közben magához ölelt. Gondoltam rossz időszak,mindig is voltak,ilyen 3 havi heti hisztik. Aztán időt kért pár napig nem tartottuk a kapcsolatot,és írt egy üzenetet amiben szakított,amit kiderült nem ő írt,az egyik barátjára hagyta,mert ő nem volt rá képes. Tegnap elhozta a cuccaim,kiszállt a kocsiból és rám omlott. Sírt,hogy mennyire szeret és rossz döntést hozott hiányzok masfél oráig. Én valamiért nem tudtam reagálni,nem utasítottam el,mondtam,hogy szeretem,de nem mertem mondani hogy újra akarom. Nem adtam neki puszit,elköszöntem és bejöttem. Majd írtam neki,hogy nem tudom mi van. Ő aztmondta,hogy hagyjuk,döntött. Mintha magával harcolna és haragudna magára.

2020. márc. 9. 16:29
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Nem kell érteni. Azt kell végiggondolni, hogy van-e szükséged arra, hogy folyamatos stresszben élj azon aggódva, hogy mikor robban megint a hisztibomba.


Háromhavonta elhagy majd valamiért nagy sírások közepette és arra nem méltat 1 év után, hogy elmagyarázza, hogy mégis mi a frász baja van.


Az meg, hogy a haverja szakított veled a nevében szánalmas, gyerekes és nevetséges.


Ha most nem engedsz, akkor x hónap múlva elfelejted és jobban leszel. Ha visszaengeded, akkor évekig fogsz szenvedni.

2020. márc. 9. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Még nem szakított. Igazad van. Nem tudom fog-e még keresni egyáltalán. Én nem fogom.
2020. márc. 9. 17:23
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Annyi, hogy ez egy idióta, ráadásul szerintem van is valaki más, aki összezavarja. Én hagynám menni.
2020. márc. 9. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ahogy írtad, valóban magával harcol. Nem hinném, hogy bárki másnak is köze van ehhez. Én is ilyen vagyok és igyekszem megváltozni. Mindennél jobban szeretem a páromat, viszont néha valami bekattan és egyszerűen nem tudom mit akarok, ki vagyok, hova tartok. És ez az egész belső harc rajta csattan. Meg kell tanulnod kezelni, nem egy gyerekjáték az biztos, de ha valóban szereted, megéri. Neki pedig le kell ülnie és magában rendeznie a gondolatait majd elkezdeni változni.
2020. márc. 9. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!