Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Még aznap szakított vele,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Még aznap szakított vele, ahogy kiderült, hogy beteg. Nem kegyetlenség ez?

Figyelt kérdés
Az egyik legjobb barátnőm évek óta egy látszólag jó kapcsolatban élt. Nem láttam őket együtt olyan sokat, de amikor igen akkor a barátja mindig kedves volt vele, nagyon összeilletek. A barátnőm néhány hete már rosszul érezte magát és pont karácsony előtt tudta meg, hogy crhon betegsége van. A pasija 4 év kapcsolat és 3 év együtt élés után még aznap este összeszedte minden cuccát és elköltözött. A barátnőm azóta (tegnap volt egy hete) nagyon rosszul van, kórházba is került. Csak szerintem szörnyen kegyetlen dolog ez?
2019. dec. 31. 15:24
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Igen az, viszont már szerintem a kapcsolatuk rég haldoklott, csak ez egy eléggé nyomós indok volt arra, hogy ő már nem kér ebből.
2019. dec. 31. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Biztos voltak gondok, de valakit így padlóra küldeni..senki sem érti, mert nagyon rendes srácnak ismertük meg és minden jel arra mutatott, hogy szereti a barátnőjét.
2019. dec. 31. 15:31
 3/7 anonim ***** válasza:
84%

Én is mutathatom kívülről, hogy milyen boldog vagyok, ha belülről mardos a bánat, és a négy fal között állandóan csak sírok.

Na, ennyit erről. Látszatkapcsolat volt az övéké.

Egyébként ha már nem szereti, akkor nem köteles őt ápolgatni.

2019. dec. 31. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Nyilván jobb lett volna, ha már korábban szakít. De inkább így, mint hogy még ott jópofizzon kamuból.
2019. dec. 31. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Ilyenkor mutatkozik meg, hogy egy kapcsolat tényleg szerelem-e. Sajnos ez nem volt az. Igen, genyó dolog, de hozzátenném: az is, ha csak akkor kell valaki, ha mindene tökéletes. Az a baj, hogy ez általában ritkán derül ki azelőtt, hogy konkrétan valami baj lenne.

Ráadásul egy olyan betegségnél, ami azért elég jól szinten tartható. Ismerek Crohn-beteg nőt (akiért egyébként nem kis versengés volt úgy, hogy tudtunk a betegségéről), és tudom, hogy ez nem az a betegség, ami kompletten beárnyékolhatna egy kapcsolatot. Egy szklerózis multiplex, vagy egy előrehaladott Parkinzon-kór nagyon meg tud viselni egy kapcsolatot, de egy olyan betegség, amivel megfelelő kezelés mellett 99%-ban kifogástalan életminőség biztosítható, komolyan szakítóok lenne? Rohadtul nem. Ha valakit szeretek, sokkal szörnyűbb betegségekkel is vele maradnék, arról nem is beszélve, hogy nem is tudnám akkor faképnél hagyni, amikor pont szüksége lenne rám.

Barátnődnek mielőbbi jobbulást kívánok, és azt, hogy ne törjön össze egy ekkora emeletes barom miatt!

2019. dec. 31. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Szerintem a barátnőd jobban járt. Tuti hogy volt valami a 4 fal között ami okozhatta a szakítást a crohn miatt nem szakított volna ha igazán szerette volna. Szerintem szerencsés a barátnőd, hogy most derült ki nem később ha most nem számíthat rá később mi lett volna?Ha tényleg a crohn volt az oka.......
2019. dec. 31. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én is chron beteg vagyok, de ez semmire és senkire nincs negatív hatással, ez a betegség nem szembetűnő, senki sem látja rajtam, aki tud is róla, őt sem zavarja, miért és miben lehet ez a betegség zavaró? Semmiben
2020. jan. 2. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!