Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha a barátnő, párom újabban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a barátnő, párom újabban gyakran beszélget a frissen szakított exével az helyes dolog?

Figyelt kérdés
A sztori az,hogy nem vagyunk hivatalosan megerősítve még,hogy egy párt alkotunk mert a barátosnőm azt mondta,hogy egy kis időnek el kell telni,hogy az exe rendbe szedje magát lelkileg. 10 hónapja szakítottak,én 6 hónapja találkozgatok este titokban a csajjal. Mondjuk szerintem már sejti mindenki mert nappal együtt mutatkozunk,igaz,hogy nincs csók,se kézfogás akkor se. Szóval a lényeg,hogy én tudom,hogy az újdonsült barátnőm zenéket küld messengerben régi csávójának,hogy hallgassa meg, meg olyat is írt neki,hogy jó vele beszélgetni. Szexről meg újrkezdésről nem beszélgettek,hanem munkáról,vicces képeket küldtek egymásnak meg ezt a romantikus zenét hallgatták közösen. Nagyon őszintén kérdezem tőletrk. Ti nem lennétek kicsit idegesek? Most ilyenkor mi van?
2020. jan. 31. 04:00
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
100%
Nem helyes...
2020. jan. 31. 05:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudsz mit tenni ellene, mert az ő élete! Szóval ha megkéred, hogy hagyja abba, akkor ki fog akadni! Én így hagytam ott az egyik csajt, mert egész végig azt hajtogatta, hogy milyen volt az exével meg beszélgetett is vele, szerintem hagyd ott, a csaj vissza menne az exéhez, ha csettintene egyet
2020. jan. 31. 05:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 A kérdező kommentje:

De akkor miért van velem???

Korábban kicsit beszélgettem erről féltékeny kedvemben, erre meg azt válaszolta,hogy akkor mással lenne, nem pedig velem!

2020. jan. 31. 05:34
 4/25 anonim ***** válasza:
Azt nem mondhatja hogy szívesen visszamenne hozzá... :D
2020. jan. 31. 05:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 A kérdező kommentje:

De ha egy nő valahol a lelke mélyén még valamit érez az exe miatt,akkor minek kell neki más? (jelen esetben én)

Egyébként nem beszél soha nekem az exéről mert nem egy bunkó csaj. Meg akkor nappal miért vállal fel,hogy szinte minden reggel együtt kávézunk és segítek neki a vásárlásban!

2020. jan. 31. 06:01
 6/25 A kérdező kommentje:
Amúgy meg minek menne vissza az exéhez? Azért hagyta ott mert nem volt jó a szexben.
2020. jan. 31. 06:04
 7/25 anonim ***** válasza:
100%
Utólag megszépülnek a dolgok... igazat mondott, nem áll még készen az új kapcsolatra. Szerintem ezt mondd meg neki kerek-perec, döntse el, mit akar.
2020. jan. 31. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 A kérdező kommentje:
Milyen dolgok szépülnek meg utólag? Ha én szakítok valakivel és mással szexelek,akkor az új partner legyen már a lényeg és nem illik még érdeklődni az ex felől!
2020. jan. 31. 07:17
 9/25 A kérdező kommentje:
10 hónap vagy 1 év már sok idő! Főleg felejteni.
2020. jan. 31. 07:24
 10/25 anonim ***** válasza:

Nem, nem helyes. De honnan is tudod, hogy miket küldözget az exének? Nem helyes más üzeneteiben sem kutatni.


Egyszerűen korán kezdtétek, ő még magában nem zárta le az előzőt. Leültetném és elmondanám neki, hogy nekem ő fontos, de nem érzem, hogy ő is teljes szívvel lenne ebben a kapcsolatban. Ezért inkább hagyjuk ezt abba. (El ne mond,hogy tudsz arról, hogy az exével miket írogatnak egymásnak) Meglátnám mit reagál. Viszont ultimátumot semmiképp se adj,mert könnyen a rövidebbet húzhatod

2020. jan. 31. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!