Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ennyit jelenthetett neki a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ennyit jelenthetett neki a másfél év? LEhet ebből még vmi?

Figyelt kérdés

Egy éve és 4 hónapja vagyunk/voltunk együtt... Az utobbi időben sokat veszekedtünk, de még mindig szeettük egymást és rendehoztuk. Csütörtökön összevesztünk és mondtam neki, hogy legyen vége. Erre ő nem mondott semmit és tegnap felhívott, hogy összepakolta a cuccaimat és, hogy vigyem el. Átmentem, át se akart ölelni (jó végülis szakítottunk) és csak annyit tudott mondani, hogy most vége, nem akarja tovább, nem szeret... Csütörtökön a haverja még mondta, hogy mennyire szeret engem. Ezt is mondtam neki, de azt mondta azóta már nem szeret...

Én is hibáztam, de szeretném mégis vhogy rendbehozni! Otthagytam a cuccaimat majd hozzátettem, hogy 2 hét múlva elviszem és akkor normálisan higgadtan odaadhatja, valamint el is tudun búcsúzni. Addig erős éeszek és nem hívom. Van vmi tippetek, hogy lehetne ebből vmit még kihozni??

L/21


2010. júl. 25. 07:58
 1/5 A kérdező kommentje:
Sorry a helyesírásért, de alíg aludtam...
2010. júl. 25. 07:59
 2/5 anonim ***** válasza:
Biztos vagyok benne, hogy még mindig szeret, csak a büszkesége nem engedi neki, hogy könyörögjön neked, hogy vegyed vissza. Szerintem itt neked éne lépni és megmondani neki, hogy nagyon kiborultál, és nem is gondoltad komolyan ezt az egész szakítást!
2010. júl. 25. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

" mondtam neki, hogy legyen vége." Te akartad, az ide-oda huzavonának tényleg nincs értelme.


NEm tudom, hogy miért nem fogja fel a legtöbb ember, hogy ha mond valami ilyesmit, akkor azt a másik komolyan veheti! Szerintem egyébként nincs értelme folytatni, ha állandóan összevesztek, egy kifutó kapcsolatot nem lehet "rendbehozni".

2010. júl. 25. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Kedves Kommentelök!

Köszi a válaszokat. Az elsőnek szeretném modani, hogy mondtam neki, hogy szerintem meg kellene mégeyszer próbálni, de hajthatatlan...

A második válaszolónak pedig, hogy igen ez már húza-vona volt és ha 3 szor hallod 2 hónapon belül, hogy vége, akkor azért soha nem hiszed igazán, hogy itt a vége. Amúgy szerintem sincs értelme, csak sajnálom a belefektetett energiámat és azért még szeretem...

2010. júl. 25. 08:57
 5/5 anonim ***** válasza:

Magadnak köszönheted. Nem értem, hogy lehet örökké vitázni.

Én a barátnőmmel sosem veszekszek, mert nincs miért, annyira jól megvagyunk.

20/F

2010. júl. 25. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!