Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Másfél hónapja összejöttem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Másfél hónapja összejöttem egy lánnyal, de valahogy úgy érzem, nem megy nekem a párkapcsolatosdi, volt már veletek ilyen?

Figyelt kérdés
A helyzet a következő. A lány 22 én 21. Egy helyen dolgoztunk nyáron, és összejöttünk. Szép lány nagyon meg értelmes is. De valahogy úgy érzem, én nem akarok most komoly kapcsolatot. Fél éve szakított velem egy barátnőm, akivel 2 évig jártam. De most úgy érzem, jó szabadon, jó azzal flörtölni, akivel akarok, és amikor akarok, jó ismerkedni új emberekkel. Ami persze nem minden adott alkalommal történik, de jó látni, hogy meg van hozzá a lehetőség. Viszont a lányt, akivel most járok, nem akarom megbántani, mert túlzottan jófej ahhoz, hogy ilyet műveljek vele. Legjobb lenne, ha szakítanék, de annyira bűntudatom van. ő mindig olyan kis aranyos, olyan kis lelkes, de valahogy én magamban sokszor arra gondolok, bárcsak már elmenne. Picit hagyjon magamra. Fura az egész, néha én sem értem magam.
2011. okt. 8. 12:14
 1/4 anonim ***** válasza:
62%

Értelek. Mi lenne, ha leülnétek és ugyanezt amit leirtál, elmesélnéd neki?

Aztán zárd azzal, hogy türelmi időt szeretnél kérni tőle, amíg összerakod magadban a múltat és a jelent :)

Szerintem tök aranyosnak fogja tartani és ha szeret, úgyis kapsz tőle kis haladékot :)


22/F

2011. okt. 8. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ahhoz nem kell idő, hogy rájöjj hogy szereted-e a másikat. Ez ilyen kibúvó szöveg. Mondd meg neki, és kész. Én egy fél éves kapcsolatomat heverem a 3. hónapja, téged is teljesen meg tudlak érteni.
2011. okt. 8. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Persze, tök aranyosnak fogja tartani, főleg ha ő időközben bele is szeretett... még hogy a női logikát fikázzák egyesek. Ha egy minimális gerinc is van benned kérdező, most azonnal szakítasz és nem hülyéskedsz mások érzéseivel, mert nagyon csúnyám vissza fog ez még ütni.
2011. okt. 8. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Kétéves kapcsolatot nem lehet feldolgozni csak úgy ukmukfukk. Ha másfél hónapja jársz az új barátnőddel, akkor ezek szerint csak 4,5 hónapja voltál akkor túl a szakításon. Sajnos az elég kevés. Ilyenkor szerintem nem érdemes új kapcsolatba kezdeni jó ideig, főleg, ha a másik fél tök lelkes.


Mondd el szerintem a lánynak minél hamarabb, úgy a korrekt. Biztos nem fog jólesni neki, mert hát kinek esik jól az elutasítás, de minél hamarabb, annál jobb.


Velem is volt már olyan, hogy bejött egy pasi, randizgattunk, azt hittem, lesz belőle valami... aztán közölte, hogy a megismerkedésünkkor volt 1 (!) hónapja, hogy vége lett a hatéves kapcsolatának. Mondom, jaaa... hát ezt nem mondtad az elején. Hát, ha tudtam volna, bele se megyek, hiszen nyilvánvaló, hogy akkor még nem heverte ki.


27/N

2012. ápr. 8. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!