Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért a magyar férfiak Európa...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért a magyar férfiak Európa leglustábbjai? Miért csodálkoznak, ha nem kellenek a nőknek?

Figyelt kérdés
[link]
2020. márc. 13. 07:35
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
75%
Mi köze a házimunkának ahhoz, hogy valakivel nem jön össze egy nő? Nők látják a férfin a Tescoban, hogy nincs nála lenyírva otthon a fű két hete?
2020. márc. 13. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
65%
És magyarország női a leghulyebbek is, marmint aki pottyoslabdat olvas.
2020. márc. 13. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
80%

Ezeknek a cikkeknek szerintem semmi valóságalapja nincs! Az újságíró olyan grafikont csinál amilyent szeretne, ez pont olyan mint mikor a cégvezetés havi beszámolót tart, aztán azt mondja, hogy most nem lesz prémium, mert szarul dolgoztatok, ezt bizonyítva dobálózik mindenféle ábrákkal, aminek valószínűleg nincs is valóságalapja. Közben meg jók voltunk és a saját zsebüket tömik.

Azt tudom, hgy az exem inkább a facebookon lógott a barátnőivel egyetemben, mint, hogy rendet tartson, ha normális kaját akartam, akkor magamnak kellett főzni, boltba én mentem mindig, mert, hogy csak nekem van jogsim stb

2020. márc. 13. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
84%

Az ábra szerint a magyar nők szintén Európa leglustábbika, akkor ők sem kellenek szerinted a férfiaknak.

Ellenben a görögök élnek boldogan úgy, hogy sokkal nagyobb eltérés van a két nem aktivitása között?

2020. márc. 13. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
47%
A magyar nők olyan szorgalmasan... Csak híznak, csak híznak... Gondolom a szorgalomtól.
2020. márc. 13. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
85%

Csodálkoznak,hogy nem kellenek?

Nocsak!Én nem vettem észre.

Mindig volt nőm,most is van,és lesz.

Lustának meg nem nevezném magamat.

Egyedül neveltem fel két gyereket,mert az anyjuk "kikapcsolódásra" vágyott.

Az a helyzet drága,hogy mosok,főzök,takarítok,és villanyt szerelek,butort készítek,és mellékesen diplomás is vagyok!


Ha így nézzük,akkor tulajdonképpen mire is kelletek?

2020. márc. 13. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
59%
Na ilyen nőtől mentsen meg az isten -.-" Kedves Kérdező, ha utolső nő lennél a bolygón, akkor sem kellenél.
2020. márc. 13. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
91%

Nekem eddig házias pasijaim voltak, egyet kivéve, de ő csak rendszeres alkalmi volt. A pofámba vágta reggeli után, hogy "mosogass el" mondom miért? "mert te vagy a nő".

Nem sértődtem meg rajta, de nem is mosogattam el nála, igaz, nem is veszem férfiszámba, szexre jó volt, ennyi.

2020. márc. 13. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
37%

És mégis nagyon sok vonzóbbnak tartja a kőbunkó férfit aki a boltban pl. zsebretett kézzel sétál utána, de hát olyan férfiasan keménykedik meg szólja le az alkalmazottakat, ilyen egy igazi jellem. Meg hát a végén "zsebbű fizet", ami aztán végképp a férfiasság csúcsa. És vihetem helyette a 3 rekesz Lóbányait, micsoda kitüntetés! - na ez a gondolkodás sokaknál, sajnos.


Ott meg a másik oldalon látszik ahogy a figura viszi a felesége helyett a nehezebb cuccokat, vagy akár mindet, "mekkora lúzer", ráadásul normálisan beszél a feleségével meg az alkalmazottakkal is, micsoda nyápic, töketlen valaki.


Amíg az első viselkedés sok nő számára "nagyon vonzó", míg a második elvétve, addig sajnos több lesz a kőbunkó figura, mert... nincs értelmes indokuk megváltozni. Bejön, meg még "menőnek" is tartják. Mondjuk szerintem ez szörnyű, de lehet csak azért, mert a neveltetésem más volt, mint ezeknek meg amúgy is jó érzés segíteni, és nem csak keménykedni meg ilyenek. Nevetségesek az ilyenek.

2020. márc. 13. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
58%
Ugyanazért amiért a magyar nők Európa legkövérebbjei.
2020. márc. 13. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!