Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Jogosan érzem magam átverve?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogosan érzem magam átverve? Más arcát mutatta! L

Figyelt kérdés

A helyzet a következő. Párom volt, amikor képbe került a mostani barátom (legyen B). B olyan szinten elkezdett udvarolni nekem, ahogy még soha senki. Pl verseket írt nekem,elszavalta,dalokat írt énekelte,gitározott stb..tényleg olyan szinten volt romantikus olyan érzelmeket mutatott ,hogy pár hét udvarlás után őt választottam. Tényleg kb megőrült értem..de ahogy járni kezdtem vele,biztos lett azután semmi érzelem kb. Hirtelen ridegebb lett velem,mármint normálisan viselkedik és elmondja,hogy örül nekem,kedvel,akár szeret is ,de így ennyi. Egyáltalán nem, olyan túlzottan romantikus mint az elején,sőt kb. semmilyen szinten nem az. Mondtam is neki,hogy elég nagy az ellentét a mostani énje és a régi között. Mire azt mondta,hát már nincs szükség ilyen erőfeszítésekre...

úgy érzem át lettem verve. Már csak a csípős poénjai maradtak és a szexuális vonzalma amit folyton kifejez.

Én meg pont azért választottam őt,mert azt ígérte,hogy mennyire nagy szerelem lesz ez itt...izzó szerelem stb...ehelyett gyakran lusta találkozni velem ,folyton panaszkodik valamiért, hogy fáradt stb.

Jogos lenne,ha emiatt dobnám? ÉN már családot akarok, majd maximum 2-3 év múlva. ÉS lenne jobb jelölt is apa szerepre ,mint ő...tényleg azt gondolom,hogy átvert engem.


2020. márc. 13. 10:20
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

Te voltál a préda, akiért meg kell küzdeni. Most, hogy megkapott, már felesleges tennie a szépet.


Én a helyedben otthagynám. Számíts rá, hogy ismét vissza fog térni ez a hódító énje, hogy megtartson, de tudd: amint meggondolod magad, minden visszaáll a régi kerékvágásba.

2020. márc. 13. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
92%

Na igen, ez az az eset amikor csak "kihívásból" csábított el (plusz irigység), de mikor megkapott, utána "már nem poén" a dolog, sebaj majd melletted is keres új kihívásokat...


Szerencsétlen "A" barátod akivel addig voltál egy szar "kihívásból történő elcsábítás" miatt szopta be.

2020. márc. 13. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

3, Nem hiszem ,hogy keres mást. Vagyis jelenleg tuti nem,mármnit olyan nem volt hogy azt mondta nem mehetnék át hozzá mert más dolga van.de Tényleg egy lusta alak ,szívesebben alszik otthon,mint bármit is csináljon.

Amikor nekem is udvarolt aztuán két hétig beteg lett annyira megterhelő volt neki ezaz aktivitás :D


Na igen A barátom még mindig összejönne velem és még mindig kedves,rendes velem mindennek ellenére. Nyilván sokkal jobb volt mint B...de nem fogom megszivatni A-t azzal,hogy visszamegyek..

2020. márc. 13. 10:36
 4/14 anonim ***** válasza:
70%
16 évesen 2-3 év múlva gyereket akarsz? Előbb inkább fel kéne nőni rendesen.
2020. márc. 13. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Most már együtt vagytok nem? Minek teperjen tovább?
2020. márc. 13. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
85%
Te ugyanolyan hibás vagy mint B te dőltél be az udvarlásnak
2020. márc. 13. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

Van ilyen, de szerintem hagyd ott.


Ja igen, általában pont azok a kapcsolatok jutnak erre a sorsra, ahol a férfi fűt - fát megígér, és szenvedélyesnek mutatja magát, esetleg már 1 hét után az eljegyzést tervezi.


Exem volt hasonló, az eleje csodásan indult, 1 hónap alatt átváltozott egy híg fosba, már bocs a kifejezésért. Nem is húztuk sokáig együtt. A mostani párommal lassan indult a kapcsolatunk, ahhoz képest harmóniában vagyunk együtt már több éve, boldog jegyesekként. Elhiszem, hogy imponáló, ha már pár nap ismeretség után lehozná a csillagokat a pasi(legalábbis ezt mondja), de egy egészséges lelkületű férfi nem kapkodja el ezeket a dolgokat.

2020. márc. 13. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
78%
A karma 😍😍 imádom mikor teszi a dolgát az olyanokkal mint te.
2020. márc. 13. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Vannak, akiknek a hódítás a mindenük, és addig érdekes az egész, míg megszerzik a "szeretett" nőt. Csak a magánvéleményem, de aki olyan szinten romantikusnak mutatja magát, mint a párod, az gyakran nagyon nem őszinte. Azt szokták mondani, hogy aki túl meggyőzően tud beszélni az érzéseiről, az nem őszinte. Merthogy az igaz érzelmek a legnagyobb macsót is bizonytalanná teszik.
2020. márc. 13. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
A nyálas pasik a legsunyibbak. Most már tudod.
2020. márc. 13. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!