Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ezt mért van? De eddig sose...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezt mért van? De eddig sose mutatta azt hogy ennyire fél hogy elvesgít. Most mért?

Figyelt kérdés

A barátom nagyon kelemetleh helyzetbe hozott.. Ami miatt elég csúnyán össze vesztünk.. Érezte rajtam azt hogy ez miatt el hidegültem tőle picit, nem érezte azt hogy szeretem.. ahogy lattám rajta nagyon meg viselte ez a veszekedés.. sírt, könyörgött hogy ne hagyjam el (nem áll szándékomban el hagyni, csak eléggé meg bántott) ahova mentem jött utánam..

Azt szokták mondani hogy ha egy fiú sír egy lány után akkor nagyon szereti.. de van olyan hogy ezt a "sírást" csak meg játszák? Van olyan aki csak meg játsza hogy annyira szeret egy lányt hogy sír utána?


Időt kértem tőle hogy egy darabig ne keressen, ne írjon, ne hívjon..de nem tudja tisztelben.....


2017. febr. 7. 20:34
 1/8 A kérdező kommentje:
elveszít* Bocsi gyorsan írtam.
2017. febr. 7. 20:36
 2/8 anonim ***** válasza:
Nehéz a sírást megjátszani...
2017. febr. 7. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
De eddig sose láttam rajta hogy félne elveszíteni.. :/ most viszont rendesen sírógörcsött kapott :(
2017. febr. 7. 20:44
 4/8 anonim ***** válasza:
Mit nem értesz...? Most realizálódott benne, hogy megvan az esélye, hogy elveszít téged. Öhm... ennyi.
2017. febr. 7. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Remélem nem akarod megszivatni a srácot. Úgy látszik teljesen belédszeretett, össze törheted a szívet ha akarod. Sok lány visszaélne ezzel.
2017. febr. 7. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Nem akarok meg szivatni.. szeretem!! Csak én is félek hogy el veszítem..de én többször ki mutattam felé.. ő vizont csak most először..
2017. febr. 7. 21:10
 7/8 anonim ***** válasza:
Na és? Örülj, hogy kimutatta.
2017. febr. 7. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Rendben
2017. febr. 8. 07:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!