Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek van lehetőségem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek van lehetőségem még arra, hogy boldog párkapcsolatot alakítsak ki? Inkább nőktől kérdezném.

Figyelt kérdés

Kb 2 éve lett vége egy kapcsolatomnak, most érzem magamban, hogy szeretnék még boldog lenni.

De! Abból a kapcsolatomból van 2 gyermekem, akik persze az anyjukkal maradtak, így ritkábban vannak velem, de az életem részei. Plusz így gyerektartás is van, ráadásban hiteltörlesztése..

Az anyagiak mennyire számítanak? Tudom, hogy igen.

Már a 2 gyerek miatt se nagyon áll velem szóba senki se, ha tudatosul, hogy nem haza, hanem az exnek és a banknak megy a fizu nagy része..

Reménytelen?? Hagyjak fel minden reménnyel? Vagy a remény hal meg legutoljára! :)



2020. márc. 14. 14:09
 1/8 anonim ***** válasza:
Hát elég nagy hendikeppel indulsz az biztos :"D
2020. márc. 14. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Hellmano ***** válasza:
100%
Szinte off a helyzeted, hacsak nem vagy valami macsó... "Nyomorogni senki nem fog veled, miután megtudja mennyi pénzt elvisz mimnden, ami neki semmi előnyt nem jelent, míg ha netán új kapcsolat és szeretne egy közös gyereket az megint off szerintem neked már. Keress valami szintén 1-2 családos nőt vele talán jobban megértenéd magad és a pénzen sem nyekene annyira bár ott meg nevelhetnél 1-2 plusz gyereket, ami megint csak pénz...
2020. márc. 14. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Talán hasonló helyzetű, elvált anyák átéreznék a helyzeted. Nem írtad, hány éves vagy, de az ifjú húszas nők, akik szeretnének együtt építeni fel életet a családalapításra nem fognak kapkodni egy olyan férfiért, aki ekkora múlttal és teherrel jön.
2020. márc. 14. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Talán hasonló helyzetű, elvált anyáknál van esélyed.
2020. márc. 14. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

39 éves vagyok. Most lett szemtől szemben elmondva, hogy ilyen háttérrel, múltal nem szívesen kezdene velem..

Gondolkodtam az egészen és eddig nem is gondoltam így bele, de ez az igazság.

A nevelt gyerekről pedig van tapasztalatom és az eléggé szét tud szedni egy kapcsolatot..

Sajnos, ahogy ti is látjátok..

Ez is egy út, csak nem girbe-gurba, hanem egyenes!

2020. márc. 14. 14:35
 6/8 anonim ***** válasza:
A lehetőség megvan, csak neked nehezebb az átlagnál.
2020. márc. 14. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Én is 40 évesen váltam, kérdező. Szintén több gyermekkel, és igen silány anyagi helyzettel. Az volt a tervem, hogy megint kisebb dúlást végzek a szebbik nem körében, mint tetem azt fiatal koromban, de hamar elkapták a tökömet, és mire észbe kaptam, ki se láttam a szerelemből. Az új feleségem meglehetősen módos családból származott, képzelheted, úgy néztek rám, mint a véres rongyra. Meg voltak győződve róla, hogy csak a pénzükre hajtok, de hamar kijelentettük, hogy feldughatják maguknak, mert nekünk nem kell tőlük semmi. Ebben maradtunk. Ennek ellenére jó a viszonyunk, és a párommal is töretlenül imádjuk egymást immár 21 éve.

Szóval ne ásd el magad, hisz még előtted az élet.

2020. márc. 15. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 1Léna ***** válasza:

Ez szomorú.

Nem csak számodra, hanem a család számára is.

Tanultál valamit ebből? Látod már, hogy hol romlott el? Ezekre a kérdésekre magadnak válaszolj!

Ha megvan, hogy mit tehettél volna Te másképpen, akkor megvan a kulcs a régi kapcsolat helyreállítására, vagy ha ez nem járható, akkor e nélkül a következő kapcsolatod is elromolhat. (Mert nem az a lényeg, hogy neki mit kellet volna tennie, mert az az Ő felelőssége, hanem az a kérdés, hogy Te mit tettél a kettőtök és a gyermekek boldogsága érdekében. És persze az is lehet, hogy nem te vagy a felelős azért, hogy így alakult, nem ítélkezem.)

Az élet iskolájában is vannak olyan évfolyamok, melyeken ha elbukunk, ismételnünk, kell. Tehát mindenből ami velünk történik érdemes levonni a tanulságokat, hogy hasonló helyzetben, már egy jobb utat válasszunk a boldogságunk érdekben.

Igen reménykedni kell! Mert mindaz amit eltudunk képzelni magunknak, az megvalósul. Mert amint célkitűzéssé válik, akkor valahogy megtaláljuk a hozzávezető utat.

2020. márc. 15. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!