Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti tudnátok így fenntartani...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti tudnátok így fenntartani egy párkapcsolatot?

Figyelt kérdés
Úgy, hogy tudomásotok van róla, hogy a párotok nincs rendben a múltjával, és napi szinten az előző barátnőjét keresi, kutatja minden közösségi felületen, Régi képeit nézegeti, mindennap a horoszkópját is elolvassa? Nekem azt mondja már nem érdekli, és engem szeret, de nekem azért ezek a dolgok nem ezt sugallják. Ő volt az első szerelme, aztán jöttem én, pár hónapra miután szakítottak. A barátom sosem akarta őt elhagyni. Boldog lesz valaha mellettem? Vagy örökké hárman leszünk?
2020. márc. 4. 09:51
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Hát, ezek alapján tuti, hogy érez még iránta, te meg egy pótlék vagy... Én tuti szakítanék, és keresnék valakit, aki érzelmileg lekapcsolódott az előző kapcsolatáról.
2020. márc. 4. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Én szakítanék azonnal, ez nagyon megalázó helyzet így neked. A párodnak meg gratulálok, hogy búfelejtőnek használ valakit, közben meg az exe után sirankozik. És meg le is tagadja!
2020. márc. 4. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Sehogy, össze se jönnék ilyen emberrel, de ha később derülne ki, szakítanék. Nem az én múfajom az önsorsrontás és a szenvedés, nem lennék hajlandó pótlék szerepben álmodozni és várni a csodát.
2020. márc. 4. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Mióta vagytok együtt? Voltam hasonló helyzetben, tudom milyen rossz érzés... Mindenképp beszéld meg vele a dolgot, ne hagyd, hogy kitérő válaszokat adjon! Hátha akkor tisztábban fogja látni az érzéseit, gondolom totál össze van zavarodva.
2020. márc. 4. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Közel 1 éve vagyunk együtt. És Sajnos tudja hogy képbe vagyok,de ennek ellenére képtelen felhagyni vele .
2020. márc. 4. 12:01
 6/7 anonim ***** válasza:

Mondjuk nem napi szinten de én is nézegettem az exem adatlapját, képeket...még vagy 1,5 évig a szakitasunk után

Annak ellenére hogy abszolút nem volt eszembe sem az hogy bármi legyen köztünk, én nem is szerettem már, csak úgy mint embert. Nem kell ezért megitelni senkit szerintem főleg nem szakítani. Majd egy idő után úgyis bele un főleg akkor ha az exnek lesz valakije akiről posztol esetleg..

2020. márc. 4. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem, mert ettől többre tartom magam. Jézusom.
2020. márc. 4. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!