Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Milyen lehetőségem van arra,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen lehetőségem van arra, hogy olyan párkapcsolatot találjak, ahol néhány éven belül közös gyermeket vállalhatunk?

Figyelt kérdés

A volt barátnőm esetén problémát jelentett, hogy 20 éves, és az egyetemi tanulmányai mellett még hat évig kizárt volt számára, hogy kisbaba lehessen.

Én viszont nem akarom a harmincéves koromat elérni az első gyerekem megszületésével.

Most 25 vagyok. Szerintem 2-3 év után, egy tartós, állandó párkapcsolat már felépíthet olyan bizalmi kötődést, hogy lehessen.


Viszont hol, hogyan ismerkedjek, hogy ne fussak felesleges köröket, és hasonló elképzeléssel találkozzak?

Társkeresőkön nyilván nem akarok senkit elijeszteni azzal, hogy mindjárt erről kezdjek beszélni, viszont fél-egyéves kapcsolatokkal, amikben eleve nincs közös jövő, csak magamat hozom hátrányosabb helyzetbe.


2018. ápr. 13. 11:38
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell fél évig együtt járni, hogy felhozd a témát. Egy-két levél után érdemes tisztázni, ki, milyen kapcsolatban gondolkodik.
2018. ápr. 13. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%

Nézd, ez nem olyan lehetetlen szerintem. Én például 23 éves lány vagyok, idén fogok végezni a tanulmányaimmal, de már elkezdtem dolgozni is. Így én is el tudom képzelni, hogy 2-3 év múlva már családot alapítsak, ha: MEGVANNAK AZ EGZISZTENCIÁLIS FELTÉTELEK. Nem a másiktól várom, nekem most sincs rossz fizetésem, és ez a jövőben is így várható, piacképes a szakmám, de ez nem csak érzelmi kérdés, hanem éreznem kell, hogy a férfire ebben is számíthatok, hacsak nem akar otthon maradni ő a gyes éveire:-) Bár nem szívesen passzolnám le neki ezeket a gyönyörű pillanatokat:-)


Tehát: ha jól állsz egzisztenciálisan, sőt mi több, jók a kilátásaid az anyagi biztonságra már két-három éven belül, akkor a randin, akár a másodikon is nyugodtan előhozakodhatsz vele. Ez teljesen rendben van, és nem is értem a problémádat.

2018. ápr. 13. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk akkor korodbelit keress, ne 5 évvel fiatalabbat
2018. ápr. 13. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
Szerintem ebben semmi fura nincs, ha nem 20 évesekkel ismerkedsz. Én 26 vagyok, tavaly jöttünk össze a párommal, és már a netes ismerkedés alatt tisztáztuk, hogy az öt éves tervben mindkettőnknek benne van az első gyerek legalább. Nyilván most így több, mint fél év után még nem dolgozunk a baba projekten, de látjuk, hogy a kapcsolat működik, tehát mi az összeköltözésen dolgozunk jelenleg. Ha az is működik, akkor jöhet a következő lépcső. Viszont nem árultunk zsákba macskát, és nem is tartottam volna vissza, ha megriad attól, hogy én már megállapodásra vágyok, és nem egy csapongó életvitelre. Szerintem nyugodtan mondd el ezeket bárkinek, aki pedig kihátrál, azt hagyd menni.
2018. ápr. 13. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
18%

Ha lehet inkább ne vállalj gyereket, mert a válásnál majd neki(k) lesz a legxarabb.

Ha pedig ennyire görcsölsz a témán, valószínű, hogy rosszul fogsz választani, aminek majd szakítás lesz a vége. :)

2018. ápr. 13. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:

Egyetértek: neked nem való még gyerek. Azt nem időre gyártjuk és nem azért, hogy legyen +10k követőd instán. Az két ember döntése. Nincs olyan ember aki neked az ismerkedéskor azzal kezd, hogy oké, akkor két év múlva gyereket akarok mert ez nagy arányban érzelmi döntés is (amellett, hogy kell egy racionális gazdasági/egzisztenciális feltételének lennie).


Pszichológiai oldalról nézve két három év még kevés idő ahhoz, hogy egy kapcsolat minden fázisán végigmenjetek (ebből négy van alapvetően) és gondolom te sem akarsz 30 évesen válni?!


Ha megfogadsz egy tanácsot: ameddig ezt nézed, ameddig ezen görcsölsz, NE! Leginkább a gyermek érdekében NE vállalj. Engedd el, élvezd a korod, élvezd azokat akiket megismersz és jönni fog. Olyan ez mint a szerelem. Azt hiszed van tudatos kontrollod felette, közben meg a tudatalattid többet irányít mint te magad...

2018. ápr. 13. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:

Hát jah, én 23 éves férfi vagyok, de 28 éves koromba jósolnám, hogy anyagilag elfogadhatóan fogok élni. Addig én nem szeretnék gyereket.

Viszont teljes mértékben megértem, hogy egy nő 25 éves korára már vágyik erre és tiszteletem is ezért. Komoly kapcsolat és gyerek egy igazi érett női szándék.

Kár hogy kirajzolódik hogy anyagi okok okozta szétválasztódás miatt nem lehet normális barátnőnk nekünk fiatal férfiaknak a társadalomban. De valószínűleg ezt le kell nyelni, mert a jelen társadalomban erre nincs megoldás.

2018. ápr. 13. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:
Az a kérdésből nem derül ki egyértelműen, de férfi vagyok.
2018. ápr. 13. 14:51
 9/21 anonim ***** válasza:
91%

Férfiként nehezebb, mert végülis nem gyereket akarsz magadnak, hanem egy nőnek akarod beosztani az idejét.

Miért kell gyerek?

2018. ápr. 13. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
100%
Jó lehetőségeid vannak, csak mondjuk nem 18 éves kis szexi csajszikkal kéne kezdeni. 26 vagyok és a lány osztálytársaim sorban kezdenek házasodni és szülni. Van akinek már 3-4 van. A fiú osztálytársaim persze ilyen szempontból sehol sincsenek még. 20 évesen teljesen természetes, hogy a lány élni szeretne, nem téged és egy gyereket kiszolgálni, teljesen kiszolgáltatva (karrier, félretett pénz nélkül), egész nap robotolva. Miközben neked ugye megy tovább az életed... Plusz szerintem elég kiábrándító, ha valaki konkrétan tenyészkancát keres és nem egy olyan embert akibe szerelmes.
2018. ápr. 13. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!