Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Most őszintén, tedd a szívedre...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most őszintén, tedd a szívedre a kezed, téged zavarna, ha a párod az exétől kapott ruhát/pulcsit/pólót hordaná?

Figyelt kérdés
És akárhányszor felveszi akarva/akaratlanul az exre gondol nyilvàn..
2020. márc. 16. 19:16
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
A legtöbb esetben nem zavarna, ezek használati tárgyak kb., nekem eszembe sem jut, amikor ilyesmit felveszek, hogy az exemtől kaptam, amikor olyat veszek fel. Nyilván szentimentális darabokat (közös belső poénos, közös képes, "szeretlek cicám" feliratos dolgokat nem, és azok mondjuk zavarnának - pl. nekem volt olyan gyűrűm, amit annak a virágnak a szirmából készíttettem, amit először adott nekem az exem, attól megszabadultam, és szív alakú volt... mert az tényleg a szerelmünket jelképezte)
2020. márc. 16. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
100%
A ferjem szegyellosen kerdezte az ex-felesegetol kapott kenyai legballonos emlek polora, hogy mi legyen vele. Azt akartam, hogy tartsa meg. Mikor rajta van, nem jut eszembe, hogy neki ettol jut eszebe az exe. Amugy pedig az elete resze volt, csunya vege lett es le van zarva. De ha maskepp lenne, akkor sem a polon mulik.
2020. márc. 16. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
100%
Nem zavarna.
2020. márc. 16. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
100%
Abszolút nem. Honnan tudod, hogy másnak mi jut az eszébe egy dologról? Nekem a használati tárgy csak használati tárgy. 29N
2020. márc. 16. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
100%
Ez olyan dolog, hogy ha egy páréves tinikapcsolatból maradt pólóról van szó, akkor lehet, hogy zavarna. Ha a párom egy elvált pasi akinek számos ruhája van az extől, akkor nem zavaró. Ez két véglet, a kettő között te döntöd el mi a zavaró számodra.
2020. márc. 16. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
100%

Sok mindentől függ. Nyilván a "szeretlek édesem" feliratú közös képeset ne tartsa meg (bár nem lennék együtt olyannal aki belemegy egy ilyen póló készítésébe). De ugyan úgy nem látom értelmét megtartani egy 500 forintos vackot ami simán pótolható vagy sose lesz rá szükség.

Viszont nyilván a drágább vagy nagyobb eszmei értékű dolgokat tartsa meg, használja nyugodtan. Például én kaptam a páromtól az egyik kedvenc bandám logós kollekciójából egy pulcsit. Nem nagy érték mert 10 ezer körül van. De elhiheted, hogy ha esetleg szétmennénk nem dobnám ki és vennék helyette egy másikat csak mert az az exemtől volt. Ennek semmi értelme nem lenne. Ugyan így nem várom el ezt a páromtól sem, ne vegyen másikat csak mert azt az exétől kapta.

2020. márc. 16. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
73%
Most őszintén, tedd a szívedre a kezed! Vettél neki elég neki tetszö ruhát ajándékba???? Ha nem, akkor nem is értem, hogy mit kérdezel!!!!
2020. márc. 16. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
100%

Nem. Kivéve, ha konkrétan az ő ruháját hordaná. Ez viszont nem nagyon fordulhatna elő, mivel nő vagyok. Szóval inkább úgy mondom, azt megérteném, ha a páromat zavarná, hogy az exem pólóját hordom, de azt nem, ha hordok egy pólót, amit az exemtől kaptam.

Én egyébként a 20 évvel ezelőtti exemtől kapott gyűrűm hordom(nem eljegyzési persze). Ennek az az egyszerű oka, hogy az egyetlen gyűrű, amit még nem törtem el. Tudom, hogy tőle kaptam, de ettől még nem gondolok folyamatosan rá, pedig elég gyakran látom,hisz mindig rajtam van.😀 Ha a páromnak nem tetszene, akkor se venném le,mert szeretem és megszoktam.

2020. márc. 17. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
100%

Nem, de miért gondolna rá? Viszont, ha eszébe is jut, hogy kitől van az miért baj? Nincs vele, vége valószínűleg nem ők nélkül.

Most, hogy a kérdésed olvastam eszembe jutott nekem is van olyan ami exektől van, de nem fogok kidobni egy jó könyvet, táskát vagy bármi használhatót csak ezért.

2020. márc. 17. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:

Max. ha valami bekeretezett szivecskes fenykep lenne ranyomtatva, amugy nem.

A baratom egyebkent meg az en exem regi zoknijat is felvette mar, amikor nalam volt, es nem talalt sajat zoknit:D Imadom!

2020. márc. 24. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!