Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti ezek után kiábrándulnátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti ezek után kiábrándulnátok vagy szakítanátok a pasitokkal?

Figyelt kérdés
3 hónapja vagyok együtt a párommal, akivel elvileg szeretjük egymást. Megkérdeztem tőle, hogy egy 10-es skálán mennyire tart jó nőnek. És erre azt mondta, hogy "hát olyan 8-as"... de közben instán pont feljött egy szétfotosoppolt "insta-modell" csaj, és amikor megkérdeztem, hogy szerinte milyen egy 10-es nő? akkor azt mondta, hogy olyan mint az a csaj... Ti erre mit reagáltatok volna? Mert nekem nagyon rosszul esett, montdtam is neki, hogy hát pedig az ember olyannal akar lenni, akinek a szemében 10*-es...
2020. márc. 16. 19:50
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
90%
Hú ha! Te hanyasra értékeled magad?
2020. márc. 16. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
80%
Biztos dobnám. Azért, mert valószínűleg az empátiaérzéke nulla, amiből később is lesznek problémák és mert csajokat nézeget instán. Nekem ilyen dolgok nem kellenek egy párkapcsolatba.
2020. márc. 16. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
78%
Azert nem erzek szimpatiat, mert te kerdezted tole. Mas, ha o magatol mond ilyet. De milyen kerdes az, amire egyfele kotelezo valasz van? No vagyok, de ettol kilennek ferfikent.
2020. márc. 16. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
93%

Minek kérdezel ilyet, ha nem tetszik, ha őszintén válaszolnak rá?

Kicsit más kontextusban az én párom is 8/10-et mondott, de én elégedett vagyok a 8 ponttal :D

2020. márc. 16. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 hollófernyiges ***** válasza:
94%
Ez a tipikus 'nagynak látszik a s*ggem ebben a ruhában? típusú kérdés', amire nincs rá jó válasz, mert ha szerencsétlen pasid azt mondja hogy 10-es vagy, akkor azon sértődsz meg, hogy miért hazudik.
2020. márc. 16. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
93%
Ha pedig 10-est mondott volna akkor azért lennél ideges mert hazudik. Női logika? :D
2020. márc. 16. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
74%
Én szakítanék vele. Mondjuk én nem kérdezgetnék ilyenek, ennek úgyis rossz vége van, mert nem lehet tudni, hogy hazudik-e vagy hogy én fel tudom-e dolgozni, hogy mit válaszol... más kérdés, hogy a skálázást hülyeségnek látom. Nekem az lenne a gond, hogy ilyen eltorzult szépségképe van, hogy egy agyonretusált, szétműtött, aránytalan, hiteltelen, eltúlzott szépséget talál mérvadónak vagy tökéletesnek. Ráadásul ebben az esetben esélyem sem lenne, hogy magamon tudnék pozitív irányban változtatni annyit, hogy felérjek az ideáljához... mert ha még azt mondta volna, ha 5 kilót leadok, tökéletes lennék, az teljesíthető. De az, hogy egy olyan képpel kell versenyeznem, amin egy nagy valószínűséggel zsírleszíváson, ajakfeltöltésen, botoxon, mellnagyobbításon átesett, felismerhetetlenre sminkelt és aztán agyonfilterezett nő van... nem is akarok olyan lenni, de ha akarnék, sem tudnék, mert ahhoz irdatlan mennyiségű pénzre lenne szükség. Plusz úgy érezném, hogy azért jött velem össze, mert az instacica jellegű nőknek ő nem kell... én meg nem akarok a szamár lenni, aki akkor jó, ha nincsen ló.
2020. márc. 16. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
55%
Hát ja.. ha nem 10/10-nek lát, akkor ott valami gond van.
2020. márc. 16. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
37%
Én olyannal akarok lenni aki 10/10-es. És egyedül vagyok mert ahhoz sajnos én nem vagyok elég, de kevésbé bombanőkre nem áll fel. Ismerőseim is kb ilyen eresztések mint én hasonló igényekkel... de csak hasonlóakkal. Szóval ők is jó nőkre buktak no nem elérhetetlen insta celebekre hanem a campusz, fesztivál, munkahely, környék legjobb csajaira akik alapanyagok lehetnének szintén insta celebnek ha felkarolná őket valamely Mr. Armani . Ugyanakkor olyan nőkkel álltak végül le akikkel én nem tudnék szexelni. De az ismerősi körnek csak az jön ebből le hogy ők menőbb pasik mert van valakilyük pedig csak beletörődőbbek a sorsukba míg én passzívan tüntetek. Szerinted a pasid olyan mint én vagy olyan mint az ismerőseim???
2020. márc. 16. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Meg kellett volna kérdezned, mennyire pontozza önmagát.

Milyen világ ez, ahol az őszinteség ok a szakításra?

2020. márc. 17. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!