Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti szakitanatok ezért, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti szakitanatok ezért, ha amúgy minden más jó?

Figyelt kérdés

Van 2 dolog ami nagyon bosszant az 1 éves kapcsolatomban, de más minden jó.

Egyik dolog hogy a barátom számonkér mindig ha látja hogy éjfélig, vagy hajnalig vagyok fent facebookon (ugyebár azt lehet látni ki mikor volt fent utoljára), és számonkér hogy mit csináltam fent ilyen sokáig? (sztem semmi köze hozzá senkinek hogy meddig facebookozok)

A másik dolog az új ismerősök. Ha egy nő, vagy egy olyan férfi lesz az új ismerősöm akit tényleg ismerek, akkor nem magyaráz, de ha egy oylan pasas akit nem ismerek, akkor már kapom az ívet hogy minek jelöltem be/vissza.

Baromira idegesit már ez a 2 dolog



2020. márc. 5. 09:13
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
68%
Kezd a tulajdonának tekinteni, ebből nem lesz semmi jó.
2020. márc. 5. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
54%
Szeeintem igaza van, ne titkolozz, légy vele nyitott
2020. márc. 5. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
81%
Féltékenység. Emiatt megy tönkre a kapcsolatok nagy része. A leírásod alapján a párod elég betegesen űzi és kémkedik utánad.
2020. márc. 5. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
92%
Engem meg az idegesít baromira, hogy miért nem tud egy pár kommunikálni egymással? Miért az a kérdés, hogy én szakítanék-e? Ha elvileg minden ok, akkor én meg tudnám beszélni ezeket az ostobaságokat a barátommal. Ha erre nem vagy képes, akkor nem kellene kapcsolatban lenned.
2020. márc. 5. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
96%
Tulajdonképpen miért igazolsz vissza ismeretleneket?
2020. márc. 5. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
76%

Számonkérés.. Vagy érdeklődés..

Nyilvan keveset beszélgettek ha te így érzed, ő meg ugy, hogy rá kell kérdezni.

Miert nem mondod neki h "ja amúgy xy bejelolt fbn.."

Az legyen a legnagyobb problémád h érdekli mi van veled. Nem más noket néz..

Beszelgessetek, érezze h fontos neked. Bár elég árulkodó hogy te emiatt szakitani akarsz míg más nők azon picsognak h nem foglalkozik velük a pasi..

2020. márc. 5. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
65%
Szakítás lesz a vége. Jobb előbb, mint később.
2020. márc. 5. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%

Önmagában ezért nem számítanék, de hogy is mondjam... Ez a "semmi köze hozzá senkinek" kicsit úgy hangzik, mint mikor valakit le akarunk rázni vagy távolabb küldeni.

A lényeges kérdés szerintem az, hogy mennyire bíztok meg egymásban. Ha nincs meg az alapvető bizalom, akkor annak a kapcsolatnak tényleg lőttek.

Az a baj, hogy a féltékenység tényleg tönkreteszi a kapcsolatot, de ugyanúgy a vak hit is (úgysem csal meg! Aztán meg de...)

Én megbeszélném ezt a dolgot, nem gondolnék egyből a szakításra. Mert szerintem ez még már a dolog tulreagalasa

2020. márc. 5. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:

Nem szakítanék*

(Bocs, elírtam )

2020. márc. 5. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
Mondtam neki csomószor hogy azt jelolok be/vissza, akit csak akarok, és addig netezek este, amíg jól esik, úgyhogy akadjon le a témáról. Egy ideig ilyenkor beken is hagy ezzel a dologgal, de úgyis újra és újra felhozza a 'ki az új ismerősöd' témát
2020. márc. 5. 11:42
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!