Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti szakítanátok emiatt?

Figyelt kérdés
Mostanában sokat veszekszünk a barátommal.Ma nagyon összevesztünk és azt mondta jót tesz neki ha hazamegyek és pár napig legalább nyugta van,amíg nem velem van és nem húzza fel magát.Sokszor sérteget és gyerekesnek tart,nem tart elég felnőttesnek érettnek.Sírtam ma emiatt amit mondott.
2020. márc. 3. 15:04
1 2
 1/20 A kérdező kommentje:
Ja és 22/L 24/F
2020. márc. 3. 15:04
 2/20 anonim ***** válasza:
32%

Higgadtan le kell ülni megbeszélni a történteket. Az összeveszést ki provokálta? Az elmondásod alapján és a reakciójából arra tippelek, hogy te vagy aki provokálod őt!!!

Először tegyél rendet otthon és utána keressetek valami jó kompromisszumot, mert a párkapcsolat gyakran erről szól.

41F

2020. márc. 3. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
82%
Egyértelmű válóok.
2020. márc. 3. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%
Először alaposan elgondolkoznék azon, hogy van-e alapja annak, amit mond.
2020. márc. 3. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%
Es van alapja ennek? Gyakorolj egy kis onkritikat azon felul, hogy szarul esik e vagy sem, aztan utana eldontod gyerekes e. Volt csajom egy beteg volt, mikor nagyon megelegeltem, kitettem a kocsibol menjen tovabb villamossal, es utana en voltam a szar, mert hogy csinalhatok ilyet, de az nem szamitott, hogy elotte meg rinyalt folyamatosan mint egy csecsemo.
2020. márc. 3. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
Nem részletezném az okot, mert több mindenen összeveszünk és nem èrtünk egyet, èn nem vagyok az a rinyálós fajta,csak sokszor gyerekesnek tartja a gondolkodásom és ennyi az oka, ezen húzza fel magát
2020. márc. 3. 15:28
 7/20 A kérdező kommentje:
Magát túl okosnak és felnőttnek tartja
2020. márc. 3. 15:30
 8/20 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nincs értelme ennek a kapcsolatnak te okoskodónak tartod ő meg téged idegesítőnek és gyerekesnek. Fiatalok vagytok ez a kapcsolat pedig nem egy 10 éves házasság közös gyerekkel. Semmi értelme foltozgatni. Át kell beszélni ha úgy érzitek jó lenne aztán elengedni egymást harag nélkül.
2020. márc. 3. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
100%
Ennyi alapján mind a ketten gyerekesek vagytok. Sértegetni a másikat, és sértődötten elküldeni a másikat nem éppen felnőtt viselkedés a másik fél részéről sem... Szerintem nézzetek mind a ketten magatokba, gyakoroljatok némi önkritikát; az meg, hogy mi lesz a kapcsolatotokkal, döntsétek el.
2020. márc. 3. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%
Pedig a kerdes szempontjabol rohadtul nem irrelevans az ok. De az a tippem, hogy lehet nemi alapja, meg ha nem is eppen egy normalis kommunikacio ez a reszerol, ezert nem irod le. Csak igy a kerdesnek sincs semmi ertelme, mert csak azt irtad le, hogy o miket mond, a te reszedet nem. :)
2020. márc. 3. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!