Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tehetnék? Fáj a szívem.

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tehetnék? Fáj a szívem.

Figyelt kérdés
Van egy srác, akivel 2 éve vagyok együtt, illetve emellett van egy barátom, akivel viszont 4 éve. Akivel hosszabb ideje vagyok, azzal voltak néminemű problémák a kapcsolatban, ezért is lett a másik. Ez most nem számít, de akivel két éve vagyok, abba nagyon szerelmes vagyok, és most összeismerkedett egy lánnyal, akivel most együtt van. Persze megbeszéltük, hogyha neki lesz valakije, akkor abbahagyjuk a mi kis kalandunkat. Ennek ellenére minden nap keres és nem bír nélkülem meglenni, ahogy én sem nélküle. Ez már egy hónapja így megy, de nem találkozunk, csak beszélünk. Amikor beszélünk telefonon, vagy msn-en, többször előfordult, hogy sírt, vagy én sírtam, mert hiányzunk egymásnak. Szerinte összhangban vagyunk és egymáshoz tartozunk. És most két napja, írtam neki egy smst, hogy ne keressen tovább, mert én ezt már nem bírom így, és csak szenvedek, úgy érzem csak forgatja bennem a kést azzal, hogy élteti bennem a reményt, hogy leszünk mi még együtt. És azóta nem keres. Mit csináljak? Hogy felejtsem őt el, vagy ha nem felejtem el, hogy könnyíthetnék a fájdalmamon? Az a baj, hogy látni is lehet rajtam, hogy rossz kedvű vagyok és semmihez sincs hangulatom, és nem tudom mivel megindokolni, mert ezt nem mondhatom el. Segítsetek kérlek. 21/L
2010. júl. 25. 17:16
1 2
 1/11 anonim válasza:

Kérdezhetek vmit??

A hosszabb kapcsolatoddal miért vagy még mindig együtt????

Ha véget vetetél vna annak a kapcsolatodnak akkor talán nem lett vna másik lány a 2 éves kapcsolatodnak...És akkor te is és ő is boldogak lehetetek vna EGYÜT!Erre nem gondoltál???Hogy befejezed a 4 évest???És itt lett vna a 2 éves!Mert így jóó h.fogot az alkalmon a 2 éves és egy olyan lánnyal jár akinek ő az első és nem csak másodlagos!Mind1 kivánom h.jól jöjj ki ebből a helyzetből bár még fiatal vagy bármi történhet,de én a helyedben nem hitegeném a 4 évest hátha ő is megtalálja azt akivel tényleg boldog lehetne...

Mind1 azért drukolok...

2010. júl. 25. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
most tulajdonképpen két pasival voltál együtt egyszerre két évig? Bocs csak nem igazán értem a megfogalmazást...
2010. júl. 25. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Igen két pasival voltam együtt két évig. De igen gondoltam rá, hogy szakítok a négy évessel és ez nem egyszer szóba került, ők amúgy egy társaságban vannak az egyik 30 éves a másik 35. Ha szakítottam volna sem lehettem volna vele, mert haverok és minket mindenki megutált volna amiért így kiab@sztunk a barátommal, volt már mindenféle megoldás, költözzünk el aztán költözzünk össze, de valahogy valami miatt soha nem volt jó megoldás, és ez csak egyre rosszabb lett, mert ahogy telt az idő az érzelmek is egyre erősebbek lettek. Szeretem őt tényleg (a két évesre gondolok), de nem tudjuk hogy mit csináljunk, azért is maradtunk ebben a felállásban, hogy megmaradunk egymásnak mint szeretők. Ő pl már úgy hívta ezt az egészet, hogy a reménytelen szerelem...:(
2010. júl. 25. 17:36
 4/11 anonim válasza:
Háát ez tényleg nehéz ügy!De ez akkor sem megoldás...Ha szereted a 2 évest mindenképpen együtt kell lennetek!
2010. júl. 25. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:

Nehéz helyzet az biztos!:S Szerintem hagynod kéne mind két kapcsolatot és keresni valaki mást, új és tisztalappal kezdeni. Ahogy fentebb is írták még fiatal vagy. Persze tudom, mondani könnyű.

Mindenesetre én is sok sikert és jó döntést kívánok!

2010. júl. 25. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
ááááá....! de ha ekkora szerelem, akkor kit érdekelnek a haverjai? nem hinném, hogy boldogtalanabbak lennétek attól h pár haver csúnyán néz rátok, minthogy szenvedtek, mert szerelmesek vagytok, de nem vagyok együtt mégsem!
2010. júl. 25. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Szerintem meg egy kur*a vagy. De hát ez a vélemény várható volt...
2010. júl. 25. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

aah basszus..nem tudom hogy vagy kepes meg egyutt lenni a "negyevessel"...miert amitod? mieeeert? ha nem is jossz ossze a "ketevessel" de legalabb ne hujitsd a masikat..nah latod?! ez a ribancsag.ami nem megy nem kell

eroltetni!!jojj ossze azzal akit jobban szeretsz vagy keress egy uj tarsat, ne bolonditsd egyiket sem.

2010. júl. 25. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Egy este jöjjetek össze mind a négyen.

Reggelre kialakul a megfelelő párositás.

2010. júl. 25. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 Failure válasza:
50%
eleve nem értem miért kell 2 illetve 4 évesekkel járni...
2010. júl. 27. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!