Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mennyire hat ki a párkapcsolat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire hat ki a párkapcsolatotokra a korona?

Figyelt kérdés
2020. márc. 17. 20:04
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
77%
Mi meg pont emiatt hoztuk előre pár hónappal az összeköltözésünket :)
2020. márc. 17. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
34%
Semennyire, én kicsit ideges vagyok látva, hogy hogyan úszik el 10 millió+ megtakarításom a válság miatt.
2020. márc. 17. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Mi még nem költöztünk össze, csak én haza, a kolimból... Közel 100 km távolság, ha bevezetik a településekről való "kijárási tilalmat", én nem tudom, mi lesz. Mert nagyon szeretjük egymást, de több hónap távollét baromi sok lenne... ezért aggódom. De ameddig csak lehet, találkozni fogunk, ez a retekség ide vagy oda, az fix.
2020. márc. 18. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Semennyire, egyedül vagyok.
2020. márc. 18. 03:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem. Én nagyon forgatom a szemem ezeken a viccesnek szánt bejegyzéseken, ahol pár nap összezártság után már válni akarnak az emberek. Mi igazából még örülünk is, hogy több időt tudunk együtttölteni illetve hogy egymás mellett dolgozunk a férjemmel.
2020. márc. 18. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Semennyire. A következő hónapban mind a ketten itthonról dolgozunk és napi 24 órában egy légtérben leszünk, ilyen még eddig nem nagyon volt, de talán nem nyírjuk ki egymást :D
2020. márc. 18. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

Mi eddig is együtt voltunk reggeltől estig , de mióta ez van, nem áll másból csak a koronás hírek bújásából a neten ,meg a facebookon , aztán mikor mondom neki, hogy egész nap a kezében a telefon az a válasz, hogy neked is ...erre válaszoltam én, hogy mit csináljak, lessem őt?

Ha köcsög lennék elkezdenék másokkal , kevésbé hipohonder emberekkel beszélgetni, de sajnos nem vagyok az.

2020. márc. 19. 05:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!