Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Gondoltok még a volt párkapcso...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gondoltok még a volt párkapcsolatotokra? Mennyi idő telt el azóta, és milyen gyakorisággal gondoltok a volt párotokra?

Figyelt kérdés
Nemrég tettek fel egy ilyen kérdést és nem sok válasz érkezett rá, pedig ez engem igazán érdekelne. Már abban se lehetek biztos, hogy a párom nem-e a volt kapcsolatára gondol?
2010. ápr. 25. 16:53
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
igen,fél év,kb. a nap 80%-ában
2010. ápr. 25. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
pl. amikor ilyen kérdéseket tesznek fel, akkor:)
2010. ápr. 25. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Hát szerintem kezdj el hisztizni, hogy micsoda dolog, hogy esetleg a volt kapcsolatára gondol! Az szokott segíteni!
2010. ápr. 25. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Két év telt el azóta. Már van is egy éve egy remek kapcsolatom. És néha eszembe jut, hogy az előzőhöz képest a mostani párom fantasztikus. És hogy remélem szenved, mert csúnyán kibánt velem (testileg is!).

Szóval ha eszembe is jut, csak arra tudok gondolni, hogy egy szemét féreg...

:) 21 L

2010. ápr. 25. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
A régi exekre viszonylag ritkán gondolok, mondjuk havonta-2havonta 1x-1x. A legfrissebb naponta-kétnaponta eszembe jut. Elég rossz érzés... még akkor is, ha csak azt tettem, amit meg kellett tegyek... :S Majd ha lesz más, elfelejtem... :S
2010. ápr. 25. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
havi 1x-2x eszembe jut ez már 9 éve így megy.Azóta nem volt párkapcsolatom
2010. ápr. 25. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
heti rendszerességgel gondolok az előző párkapcsolataimra...de semmiképpen sem hiányként,hanem úgy,h pl pár éve úgy gondoltam,hogy ilyenkorra már minden másként lesz,pl újra összejövünk v újra meghódítom,v újra véletlenül összefutok vele és minden happy lesz.A happy stimmel,de mással vagyok,teljesen új személlyel:)
2010. ápr. 25. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
8 hónapja szakítottunk, és naponta gondolok rá:S pedig ő dobott ki. és már nem szeretem. ő már mással van. ha lenne új kapcsolatom, biztos elfelejteném, de így eszembe jut minden nap:S
2010. ápr. 25. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Heti rendszerességgel jut eszembe, mert van két közös gyerekünk, így nehéz kizárni az életemből.
2010. ápr. 27. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Én nem gondolok és nemis akarok emlékezni rá.3 évig voltam a barátommal.Tul sok volt a veszekedés,egyszer félrelépett és elmúlt a nagy szerelem a részemről.Még tavaj szakítottam vele.Azóta van barátom akit nagyon szeretek.De sajnos a volt barátom tervbe vette hogy tönkre teszi az életemet.Egyenlőre lelkileg próbálok erős maradni.Most kitalált valamit ha szombatig nem töltöm fel a telefonját 10000Ft-al akkor bizony országnak,világnak elhireszteli hogy én ilyen meg olyan k.rva vagyok.ÉS ezt a cirkusz csak azért csinálja mert nem szeretem.Én soha nem tettem vele ilyet,soha nem aláztam meg de ő folyton ezt teszi amíg tönkre nem tesz.
2010. ápr. 27. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!