Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit fog szólni hozzám így a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit fog szólni hozzám így a párom? Nagyon kiábrándító?

Figyelt kérdés
Hétfőtől nem dolgozik a fodrászom, pedig esedékes lenne a festés. Itthoni hajfestékkel nem tudom magamnak megcsinálni, nem egyszinű a hajam, balayage technikával szokott lenni festve. 26 lány vagyok, de 23 éves korom óta őszülök, sajnos már teljesen ősz hajam nő, mindenki korán őszült a családban. 3 hetente járok, soha nem várom meg, hogy látható lenövésem legyen, szerintem borzasztó kiábrandító és igenytelenségről árulkodik. Most foglalmam sincs mit tegyek, több fodrásznál is próbálkoztam, senki nem dolgozik. Nem szeretném, ha a párom egy életre kiábrándulna belőlem.
2020. márc. 18. 09:02
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
100%
Az igazi szerelem próbája következik. Készülj fel rá...
2020. márc. 18. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
100%
Ha emiatt kiábrábdul, akkor jobb is ha most teszi.
2020. márc. 18. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
100%
a hajad miatt? nem hiszem.
2020. márc. 18. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
29%
Most már készen állsz az análra.
2020. márc. 18. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
100%
Ha a hajad miatt kiábrándul belőled akkor egészen nyugodtan útnak engedheted, mert nem szeret téged.
2020. márc. 18. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 A kérdező kommentje:
Azért nem túl negszokott látvány egy 26 éves őszhajú lány. Bármilyen ötletet nagyon szívesen fogadok a helyzet megoldására!
2020. márc. 18. 09:23
 7/33 anonim ***** válasza:
100%
Ha ennyitől kiábrándul, akkor örülj hogy megszabadulsz tőle.
2020. márc. 18. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nagyon menő egy őszhajú lány. Más külön festi ilyenre a haját. Egyébként meg beadhatod a párodnak, hogy platina szőke vagy alapból.
2020. márc. 18. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 A kérdező kommentje:
Életem legnagyobb szerelme ő, el sem tudom képzelni milyen lenne az életem nélküle. Amúgy 1 év 3 hónapja vagyunk együtt.
2020. márc. 18. 09:28
 10/33 anonim ***** válasza:
100%

Azalatt csak elárultad neki, hogy "amúgy teljesen ősz vagyok, csak festem"


Szerintem a bizalom alapvető dolog egy kapcsolatban, ez meg nem is olyan szörnyű titok amit rejtegetned kell előtte.


Ha szeret, akkor meg úgy szeret ahogy vagy. A hajad a genetikád miatt ilyen, nem a te hibád.

2020. márc. 18. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!